Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha meghalok, és odaát leszek,...

Ha meghalok, és odaát leszek, akkor ide vagy odavalósi leszek? Mi vár rám odaát?

Figyelt kérdés

#halál #túlvilág #Odaát #szellemvilág #halál után #másvilágeolyan világ #aolyan világ
2016. jan. 11. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Az ideát vár rád odaát, jössz is vissza, de izibe a karmikus láncolatba.
2016. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Még aki meghalt az nem tudta elmondani idáig. :D


(Laikusan gondolom nagy üres, sötét semmi.)

2016. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Ha meghalok, és odaát leszek, akkor ide vagy odavalósi leszek?"


Odavalósi leszel. Költözöl.

2016. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Hazaköltözöl a ,,,szószerint èrtsd- a nagy semmibe-


Nincs tudat=nincs semmi

2016. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dr. Michael Newton - Lelkünk útja I.
2016. jan. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Mint amilyen nehéz a világra jönni, olyan nehéz a túlvilágra megszületni (meghalni)

Ez egy gyönyörü körforgás, élet-halál folyamata

Mindenki azt kapja túl oldalt amit megérdemelt, nincs pokol-mennyország, hanem külömbözö szintek vannak ahová megérkezhetsz.

Az életedet nem tudod elrontani, mert minden jó-rossz dolog egy tanítás. És ha tanulsz, nyersz tapasztalatot, és fejlődsz

Ha nem tanulsz, nem tapasztalsz és születhetsz újra ugyanolyan szituba

Mint egy iskola :)

Nagyon sokan meghaltak, és fel sem fogták, akkora sok érte őket, és a két világ között ragadtak

Sajnos én érzékelem őket, ártalmatlanok, csak szegények eltévedtek, vagy épp nem tudják hogy kerültek oda

Háborús emlékhelyeken még mindig vannak menetelő katonák akik nem vettek észre hogy meghaltak

sokkoló nem?

Nagyon sokan nem hisznek a túlvilágban, és a reinkarnációban ezért mikor "meghalnak" és még mindig tudatuknál vannak meglepődnek, sokkot kapnak és nem tudnak tovább lépni és itt ragadnak :(

remélem tudtam segíteni a válaszommal

írj privátot ha érdekel a téma bővebben

2016. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinek két élete van. A második akkor kezdődik, amikor rájössz, hogy csak egy van. Azzal foglalkozz tehát, hogy ezt az egyet megtöltsd tartalommal.
2016. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
30%

Ha hiszel Jézusban, és úgy halsz meg a mennybe kerülsz az örök életbe. Anélkül, ha bűneidben maradsz, a kárhozatba.

Az a jó, hogy ma még van lehetőség a megtérésre.

2016. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tujuk válasza:
Mindannyian vakációzó halottak vagyunk,de nem biztos,h legközelebb is ilyen vakációt szeretnénk,hát majd kiderül mi jár,tőlünk is függ. Ja és olyan nincs,h nincs semmi.Valami lesz,vmi más.
2016. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én a Biblia szemszögéből válaszolok erre a kérdésre. A halál állapotát a Biblia alvásnak nevezi.Öntudatlan állapotba kerülünk. Jézus második eljövetelekor a halottak feltámadnak vagy az örök életre vagy az örök elmúlásra. Az örök életre romolhatatlan testet kapunk. Jézus Lázár haláláról beszél: János 11, 11-14 Lázár a mi barátunk elaludt, de elmegyek, hogy felköltsem őt. Mondának azért az ő tanítványai: Uram, ha elaludt, meggyógyul. Pedig Jézus annak haláláról beszélt, de ők azt hitték álomnak alvásáról szól. Ekkor azért nyilván monda nékik Jézus: Lázár meghalt.

Jézus maga is feltámadt a halálból, többször beszélt arról az időpontról, amikor a halálból feltámadt hívők örökségükbe léphetnek.

''ne csodálkozzatok ezen, mert eljő az óra, amelyben mindazok, akik a koporsókban vannak, meghallják az ő szavát. És kijőnek, akik jót cselekedték az élet feltámadására, akik pedig a gonoszt művelték a kárhozat feltámadására.'' Jn 5, 28-29

Én feltámasztom azt az utolsó napon. Jn 6, 39

További igék: Ézsaiás 26,19 1Péter 1,3-5 1Korinthus 15:12-14,32

30

''És akkor feltetszik az ember Fiának jele az égen. És akkor sír a föld minden nemzetsége, és meglátják az embernek Fiát eljőni az ég felhőiben nagy hatalommal és dicsőséggel.

31

És elküldi az ő angyalait nagy trombitaszóval, és egybegyűjtik az ő választottait a négy szelek felől, az ég egyik végétől a másik végéig.'' Máté 24:30-31

2

Az én Atyámnak házában sok lakóhely van; ha pedig nem volna, megmondtam volna néktek. Elmegyek, hogy helyet készítsek néktek.

3

És ha majd elmegyek és helyet készítek néktek, ismét eljövök és magamhoz veszlek titeket; hogy ahol én vagyok, ti is ott legyetek. Jn14, 2-3


A MENNYRŐL ÍGY ÍR A BIBLIA: János jelenések könyve 21. rész


10

És elvive engem lélekben egy nagy és magas hegyre és megmutatá nékem azt a nagy várost, a szent Jeruzsálemet, amely Istentől szállott alá a mennyből.

11

Benne vala az Isten dicsősége; és annak világossága hasonló vala a legdrágább kőhöz, úgymint kristálytiszta jáspis kőhöz;

12

És nagy és magas kőfala vala, tizenkét kapuja, és a kapukon tizenkét angyal, és felírott nevek, amelyek az Izráel fiai tizenkét törzsének nevei:

13

Napkeletről három kapu; északról három kapu; délről három kapu: napnyugotról három kapu.

14

És a város kőfalának tizenkét alapja vala, és azokon a Bárány tizenkét apostolának nevei.

15

Aki pedig én velem beszéle, annál vala egy arany vessző, hogy megmérje a várost, és annak kapuit és kőfalát.

16

És a város négyszögben fekszik, és a hossza annyi, mint a szélessége. És megméré a várost a vesszővel tizenkétezer futamatnyira: annak hosszúsága és szélessége és magassága egyenlő.

17

És megméré annak kőfalát száznegyvennégy singre, ember mértékével, azaz angyaléval.

18

És kőfalának rakása jáspisból vala; a város pedig tiszta arany, tiszta üveghez hasonló.

19

És a város kőfalának alapjai ékesítve valának mindenféle drágakövekkel. Az első alap jáspis; a második zafir; a harmadik kálcédon; a negyedik smaragd;

20

Az ötödik sárdonix; a hatodik sárdius; a hetedik krizolitus; a nyolcadik berillus; a kilencedik topáz; a tizedik krisopráz; a tizenegyedik jácint; a tizenkettedik amethist.

21

A tizenkét kapu pedig tizenkét gyöngy; minden egyes kapu egy-egy gyöngyből vala; és a város utcája tiszta arany, olyan mint az átlátszó üveg.

22

És templomot nem láttam abban: mert az Úr, a mindenható Isten annak temploma, és a Bárány.

23

És a városnak nincs szüksége a napra, sem a holdra, hogy világítsanak benne; mert az Isten dicsősége megvilágosította azt, és annak szövétneke a Bárány.

24

És a pogányok, akik megtartatnak, annak világosságában járnak; és a föld királyai az ő dicsőségöket és tisztességöket abba viszik.

25

És annak kapui be nem záratnak nappal ( éjszaka ugyanis ott nem lesz);

26

És a pogányok dicsőségét és tisztességét abba viszik.

27

És nem megy abba be semmi tisztátalan, sem aki útálatosságot és hazugságot cselekszik, hanem csak akik beírattak az élet könyvébe, amely a Bárányé.

2016. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!