Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kisfaludy György fizikusról...

Kisfaludy György fizikusról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szoktam nézni az előadásait és kicsit szkeptikusan fogadom bizonyos elméleteit. Gyakran van ott szó olimpiákon résztvevő idegenekről és sportcsarnok méretű lebegő űrhajókról is amit állítólag ő személyesen is látott és le is filmezett. Valamint a találmányával, a gravitációs távcsővel kapcsolatban is kissé szkeptikus vagyok, mert a működési elvét nem igazán ismertette még vagy legalábbis én nem tudok róla.

2016. febr. 27. 15:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
66%
És ezt csak kicsit fogadod szkeptikusan? :)
2016. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
9%
Rendes csávó. Csak egy kicsit büdös a szája.
2016. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%

Ez az a fickó, aki azt állítja, hogy az általa feltalált időgéppel személyesen ellátogatott Attila hun király udvarába, ahol maga Attila árulta el neki, hogy melyik kiskunmajsai kunhalom alá van elásva az Altair III. bolygójára vezető dimenziókapu?


Szerintem hiteles arc, én simán hiszek neki...

2016. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
92%
Felületesen ismerem képtelen tanait, de erősen kétlem, hogy fizikus lenne.
2016. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
25%
A fizikai elméleteiben vannak igazságok, de nagyon sok nehezen hihető, megalapozatlan állításai , elmesélt történetei vannak.
2016. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Ozmium42 ***** válasza:
90%
Tipikus ezobolond.
2016. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Tom Benko ***** válasza:
80%
Nem fizikus, mezei futóbolond.
2016. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 zbalog ***** válasza:
30%

Először amikor néztem én is nagyon szkeptikus voltam, az iskolákban tanított fizika híve voltam, ebből is érettségiztem. Véletlenül tévedtem az előadására, de végig hallgattam türelmesen(szerencsére). Már 3 éve hallgatom az előadásait és az elejétől azt tapasztalom, hogy logikusan összefügg az összes mondandója akármilyen meredek, ami nem kis dolog ilyen széleskörű világképnél. Szerintem pont ezért is, ilyet nem lehet hazudni. Engem azzal győzött meg, hogy rávilágított a hivatalos fizika hiányosságaira vagy hibáira, ami már bennem is motoszkált. Mint például, hogy a fény nem lehet elektromágneses hullám és hogy nincs definiálva a forrása. De az az állítása felé is hajlok, hogy az infravörös fénynek nagyobb az energiája nem pedig az ultraibolyának (csak az áthatoló képessége jobb) (Herschel mérései erősítik ez meg szerintem). Mindenkinek ajánlom, mert ő nem egy szélhámos, sőt buzdítja az embereket, hogy egyszerű kísérletek elvégzésével bizonyosodjanak meg az igazságról. Több gravitációs mérőeszköze is van és ez egyik működési elvét biztosan elmagyarázta.

Megtaláltam: [link]

Nem teljes így sem a magyarázat, annyi hiányzik hogy a két árnyékolt piezo jelét középen kell kivezetni, hogy az oldalról érkező gravitációs hullámok kioltsák egymást. Így csak a rúd két irányába mér.

Ha számít valakinek végzős gépészmérnök vagyok.

2016. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
84%

"Mint például, hogy a fény nem lehet elektromágneses hullám és hogy nincs definiálva a forrása."


Annak ellenére, hogy a tények ellentmondanak ennek? Az ég meg biztos piros, csak kéknek látszik, mi?

2016. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Tom Benko ***** válasza:
81%
@zbalog: Aki ilyet le mer írni, hogy "hivatalos fizika", az valamit nagyon félreértett. Az meg, hogy a fény nem lehet elektromágneses hullám olyan, mint a háromcsúcsú sokszög nem lehet háromszög. A többi meg...
2016. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!