Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Halott rokonnal lehetne...

Halott rokonnal lehetne valahogy kapcsolatot teremteni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sok veszélye van,de muszáj apuval valahogy kapcsolatba lépnem. A szellemekben hiszek,a szellemidézésről semmit nem tudok. Ha belevágnék mit kéne csinálnom? Légyszi csak azok írjanak akik valamennyire értenek hozzá

2016. márc. 7. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A saját, és az édesapád érdekében ne próbáld meg. Főleg ha már régebb óta halott. (úgy két hónap már régebbnek számít) A lélek "alszik" a halált követően, és aztán már örökre felidézhetetlenné válik. (az oka mindegy, a lényeg, hogy a lélek nem hívható vissza semmilyen körülmények között) Ami érkezik, az nem a lélek lesz, és legfőképp nem az apád.
2016. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a választ. 17 éve halt meg
2016. márc. 7. 17:18
 3/7 Gerti1 válasza:
Az én édesapám is 16 éve halt meg, és én mégis találkozom vele!Érzem ha velem van! Van, hogy nappal és van, hogy egész éjszaka beszélgetünk!!!! Ez valóságos és sokat segít mint amikor még élt!Nem tudom,hogy mit kell tenni.Én csak nagyon akarom, hívom és jön! Próbálhatjuk együtt is ha akarod!!!
2016. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 17 éve halt meg, a lelke már semmi esetre sem elérhető. Ha eddig nem volt jele, akkor a kísértete sem idézhető fel. Ami jönne idézésnél, ha jönne, az csak hazudná, hogy ő az.
2016. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne ragaszkodj ennyire édesapád emlékéhez, semmint belemenj ilyen ezoterikus marhaságokba. Nincs lélek, hiszen az az agy által kreált illúzió csupán. Ebből következően a halál beállta után végleg megszűnünk létezni.
2016. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet.

Feltámadáskor.

.

Gondolom, meg sem fordul fejedben más veszélyes dolgot művelni!

Mernél kiugrani repülőből?

Úgye, nem. Pedig tudod, hogy csak az ejtőernyőt kell kinyitnod!

Olyan dologba akarsz belevágni, amiről tudásod, amiben tapasztalatod nincs. Ésszerű?

.

El kéne engedned apád 17 év után. Ha van túlvilág, neki sem, akár van, akár nincs, neked semmiképp nem válik előnyödre a nagy kötődés!

Nehogy mentális zavar legyen a vége!

2016. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon beteges de azt akarom,hogy velem legyen. Nem volt jelen a gyerekkoromban,csak 2 éves koromig,rá 4 évre meghalt. Amikor egyedül érzem magam,szeretném érezni,hogy ott van,de ennek az égvilágon semmi jele. Még halálában sem kíváncsi rám és ezt utalálom
2016. márc. 10. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!