Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek ha démon van a...

Mit tegyek ha démon van a házamban?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 13:27
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
76%

Ha barátkozós típus vagy, akkor beszélgessetek, nézzetek filmet, pókerezzetek, menjetek el bulizni, vagy valami.

Viszont ha nem, akkor próbáld meg elküldeni. Ha nem segít, jelentsd fel magánlaksértésért.

2016. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
49%

Ha főzöl neki bolognai spagettit szerintem átalakul angyalkává.


Ha nem segít akkor só val szórd körbe az ágyadat mert meg is erőszakolhat.


De ha ez sem segít akkor nézd végig a supernatural sorozatot ott kapsz tippeket, hogy öldeg akár Mindenek anyját is.

2016. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
komolyan kérdeztem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. ápr. 7. 13:51
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
szellemirtók, illatok, fűstolok a lakásban, meditációs zene, egy gyertya mindig égjen, és nagyon felj tőle. a gonosz a sötét szereti ezért gyujts gyertyát, illatokat az angyalok szeretik, nem g a gyertya is egy természetes fény, a villany már nem. szellemirtók, és nyugtató relaxalo zene. de ha már egy démon van a lakásban akkor te valamit nagyon elbasztam, csak akkor jön ha hívják, és fogékony vagy az o dolgaira azaz a gonoszság ra... grat!
2016. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%

ha érdekel egy komoly válasz, írj privátot

mert itt az emberek csak elkomolytalankodják a dolgokat

2016. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
53%
hagyd a p icsába,mit akarsz csinálni vele? van akkor van. örülj neki vagy add el én szivesen megvenném ,ha nem nagyon drága.
2016. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
amúgy 10 éves vagyok úgyhogy ne káromkodjatok!!!
2016. ápr. 7. 14:50
 8/22 anonim ***** válasza:

Semmit, mert nincs démon a házadban.


Miért akarna egy démon veled lakni????

olyan jó lakótárs vagy?


Na eridj azt nézz Furcsa Amcsikat! Az tetszeni fog :D

2016. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

Salt it & burn it

Winchester style

2016. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon egyszerű a démon eltűntetése, csupán nem kell hinni a démonokban és probléma megoldva, mert démonok nem léteznek.
2016. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!