Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetseges az hogy en mar egy...

Lehetseges az hogy en mar egy nagyon oreg lelek vagyok? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
24 vagyok de ugy erzem magam mint egy 70 eves, sosincs kedvem semmihez meg nagyon elni se, masok mar mondtak olyan vagyok mint egy eletunt oregember, lehetseges h a lelkem mar oreg? Lehet h mar 1000 eleten is tul vagyok es a lelek mar elfaradt, es igy hiaba van fiatal testem

2016. ápr. 17. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
én öszetet vok mer semihez semi kedv minha már mindent csináltam volna, de mégis néha kis elveszetnek érzem magam mikor tudom hogy nagy tapasztalataim vanak már
2016. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
lehet, de biztos nem ebből fogod érezni... te inkább csak hitehagyott vagy, vagy depressziós
2016. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nem attól van, és nem azt jelenti, hogy öreg lélek vagy. Azok az emberek, akiket naponta látsz, mind hasonló "korúak" mint te. És ez nem ezer, hanem jóval több élet. Amit érzel az nem a lelked vénsége, hanem egyszerű kiégés. Ennek pedig semmi köze a lélek korához.

Emellett a lélek nem öregszik úgy, mint az ember, és el sem fárad. Ez az eddigi életed következménye.

2016. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vitaminhiányod van, tavaszi fáradtságod. Iszol te rendesen?
2016. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igy van, van ITT Minden, vitaminhiany, depresszio, paranoia, ezekrol tudok, de en arra gondoltam hogy ez nem AZ agyam hibaja hanem a lelkemé mert mar oreg, de ez csak egy feltetelezes volt, mivel en hiszem hogy van lelek, a lelek vagyok en, ez meg ITT a testem amibe belettem zarva, en igy kepzelem a dolgot
2016. ápr. 18. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A tested, a szellemed, és a lelked is te vagy, nem csak a lelked. Ezek csak együtt képesek élni. A test, és a szellem öregszik, és meghal, a lélek viszont nem. Viszont a lélek ezek nélkül nem képes úgy élni, ahogy te látod az életet. Ezért a lélek úgy nem öregszik, mint a test, vagy a szellem. A test, és a szellem ki van téve az elváltozásoknak, amik a korral, és külső behatásokkal járnak. Amit te érzel, az ez az elváltozás. Ez az elváltozás bizonyos mértékben "gyógyítható", így visszanyerheted az életerődet, életkedvedet. Viszont egyedül ez nehéz, kell egy képzett, és tapasztalt gyógyító, aki segít benne. Hogy ez pszichiáter, pszichológus, vagy valamilyen alternatív gyógyító lesz, az tőled függ, melyik áll közelebb, és milyet találsz.
2016. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A léleknek nincs életkora és nem is fárad el.

Te elsősorban lélek vagy a tested csak a fizikai dimenzióban kell a tested a lelked temploma.

A 70 éves is érezheti úgy hogy 24 éves.

2016. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen öreg lélek vagyok !
2016. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jól olvasok az emberekben, mégis élvezem az elszigeteltséget. Tényleg nem illek bele sehová sem és kifejlett lélek vagyok [link]


[link]

2016. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!