Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miert nem irnak az emberek...

Miert nem irnak az emberek OSZINTE valaszokat? Te is pol korrek vagy? Miert lehetseges, hogy valaki 80% -os a masik $40%? A 80% -os ketszer olyan okos? NEM HISZEM Miert nem mered bevalalni amit gondolsz? (oh ja, lepontoznak)

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 20:17
 1/10 A kérdező kommentje:

Ne a Fidesz politikusokrol vegyetek a peldat akik hazudnak es TAKARNAK


Horváth András volt adóellenőr csaknem három hete állt a nyilvánosság elé azt állítva, hogy nagyobb hazai cégek és multik évente több mint ezermilliárd forint értékben csalnak adót, amihez kormányzati körök támogatásával az adóhatóság is asszisztál

2013. nov. 28. 20:22
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Én 80-as vagyok, sza-rok a polkorrektségre, Jobbikra szavazok, és arra is sza-rok ha lepontoznak. Raciocálisan válaszolok, az értelmes kérdésekre. Politikai vitába nem igen bocsátkozom.
2013. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A politikai oldalon,ha az ember felvállalja a véleményét,akkor sokszor lepontozódik. Ha jobban igazodik,vagy középre húz,akkor rögtön jó pontokat kap,és az értéke jobb lesz.

Miért van ez így?

2013. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki nem csak politikába ír, annak rendszerint magasabbak a százalékai. Ír egy őszinte választ politikába, amit 0-ra lepontoznak, és ír négy őszinte választ máshova, amit 100%-ra felpotoznak, akkor kb. 80-on fog állni. :D
2013. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igazatok van, ha a politikába írsz, egyből lehúznak. Bárhova írsz. Mindegy, úgyis lehúz valaki.
2013. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Fogalmazd meg érthetően gyermekem a kérdést, mert ez érthetetlen !


Mi az a pol korrek ? :/


Én őszinte vagyok, és így a %-is alacsony

2013. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Mintha Tibi atyát hallanám. "gyermekem" :)) Nagyon nagy.
2013. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6

elnezest kedves George..


"Politically Correct Answers" errol lenne szo..

2013. nov. 29. 03:35
 9/10 A kérdező kommentje:
szerinted vannak itt pedofil latogatok?
2013. nov. 29. 15:26
 10/10 anonim ***** válasza:
HUUUUHHHa
2014. jan. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!