Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez félelmetes volt, ti ezt...

Ez félelmetes volt, ti ezt hogyan könyvelnétek el?

Figyelt kérdés

Erdélyben élek immáron 25 éve (Torda - Kolozs megye)


Kerékpározni indultam kora reggel a friss levegőn, ahogy azt ha időm engedi mindig teszem. Egy hangyányit borús és szeles volt az ég aznap, de viszonylag nyugodt is egyben, Egészen szürreálisnak hatott a táj. Egyszer csak úgy döntöttem felnézek az égre! Hogy esőre áll e az idő... s hogy tüzetesebben megnézzem a kavargó hatalmas vándorlófelhőket! De egy tompa érces géphangot halottam fentről, ami annyira erős és mély volt, hogy szinte beleremegett a kerékpárom is! Ugyan is ebből fakadóan a kerékpár markolatán érezhető volt némi rezgés, Ekkor még mit sem sejtettem! Aztán pár percel később, talán 10 jöttem rá arra hogy valójában mi is zajlott le az imént..? És ekkor pont abban a pillanatban! A zaj ismét hallható volt és egyre hangosabb lett, majd annyi volt látható hogy valami elnyeli a felhőket, és közben iszonyatos zajt kelt, egy hatalmas gömb volt az, mert azután már tisztán láthatóvá vált!!! Egy akkora gömb mint 10 futballpálya! Majd hirtelen egy villámcsapás hangerejével el is tűnt! De nem volt se villanás sem átalakulás, semmi! A földre zuhantam a félelemtől és abban a pillanatban elkezdett szakadni az eső és ismét beborult az ég. annyira beijedtem hogy hívtam a szüleimet egyből hogy jöjjenek értem autóval, mert tönkrement a kerékpárom és nem tudok hazatekerni vele.. Miféle anyag lehetett ez???? Miféle erő?????



2016. ápr. 19. 13:14
1 2 3
 1/21 death42 ***** válasza:
64%

Nem vagyok könyvelő, de szép mese volt. Bár egy kicsit sablonos és erőltetett volt.

10/4

2016. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Részegen nem kellene biciklizni, balesetveszélyes.
2016. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
25 éve Erdélyben élsz, akkor nem kéne a szülőket tárcsázni…
2016. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
de kéne, mert velük élek. és holnap leszek még csak 25
2016. ápr. 19. 14:37
 5/21 Papi Gonzales ***** válasza:
61%

kevesebb kábszi!


bicajon amúgy is veszélyes...

2016. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Négyesnél a pont... Ahhoz képest amekkora sokk ért, egész szépen, helyesen leírtad a sztorid.
2016. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Milyen anyagot tolsz?

Ha mégsem, hány hete nem ettél? - ugyanis az is okozhat vizionálást.

2016. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%

A szüleidnek elmesélted ezt? Ha igen, mit szóltak hozzá?


Vagy valami ütős drogot használsz, vagy csak álmodtad az egészet :D

2016. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Azért nem fura, hogy ezt csak te hallottad és láttad??? 10 focipálya (lemérted?) széles gömb. Fura, hogy csak te láttad... De biztosan ettél előtt egy kis varázsgombát és attól volt... Vigyázz vele legközelebb!
2016. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%
Ez baromi gyenge volt, már ne is haragudj.
2016. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!