Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meselnetek nekem erdekes vagy...

Joros krisztina Tina kérdése:

Meselnetek nekem erdekes vagy felelmetes torteneteket amik veletek tortentek meg?

Figyelt kérdés
ne irjanak trollok hulyek fakek es szkeptikusok

#ezotéria #szellem #természetfeletti #halalesetek #tortenetek;
2014. febr. 26. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Az első átalakulásom, és később amikor rájöttem mi vagyok.
2014. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Magyarán: senki se írjon ide. Szépen kizártál mindenkit kérdező.
2014. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

elso valaszolo

es mi vagy igazabol?:D

masodik valaszolo

te a hulyek koze tartozol szerintem

2014. febr. 26. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Nezd meg a hiradot. Annyi erdekes, felelmetes tortenetet fogsz latni/hallani, hogy megdobbensz.
2014. febr. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
6 évesen behugyoztam a sarki bolt mellett.
2014. febr. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem már történt pár érdekes dolog,de lehetett mástól is...

Mindenesetre,nekem ez volt a legmegdöbbentőbb:

Éjjel aludtam,és felkeltem valamire...(Mindig felkelek éjjelente valamire).

Na mindegy,szóval felkeltem,és nem tudtam visszaaludni...

Valami nagyon furát éreztem,mintha nem lettem volna egyedül.Aztán amikor végre lenyugodtam,elkezdett a radiátor zörögni,(az lehetett bármitől)és egyszerűen leesett magától a törölköző,csak azt nem értem,hogyan eshetett le,mikor én teljesen stabilan odaraktam,és nem eshetett le magától....

És ez nem FAKE,bár úgyis lesz,aki ne hiszi el,de remélem a kedves kérdező megértő!

2014. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
en elhiszem neked
2014. febr. 27. 20:55
 8/10 anonim válasza:
Én mindig is hittem a szellemekben de sose voltam szemtanuja mindaddig amig edesapam meg nem halt es egy kozeli baratom is elotte par honappal,nem tudom melyik lehetett de sirva fakadtam,nemtudtam feldolgozni amit lattam...nyitva volt a szekrenyajto es oldalt ovek vannak gondolom lattal mar ilyen szekrenyt,na pont oltoztem volna fel erre mikor meg odasem ertem a szekrenyhez a szemem lattara kilengett/megmozdult az egyik ovem,majdnem elajultam.edesapam alkoholizmusba halt bele,a baratom drogtuladagolasba es nem a sajat jovoltabol vagyis ez meg a mai napig kétes dolog,de mindketten ido elott mentek el...ijeszto volt de azota semmi!
2014. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Újraéledtem
2014. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az én szobámról csak annyit, hogy tetôtéri, teljesen nyitott (nincsenek falak, csak korlátok, tehát "nyitott könyv". Télen a leghidegebb, nyáron a legmelegebb (tehát mindig a legszarabb), de a legfainabb szoba. Nyár közepén, a 40 fokos kánikulák közepette tikkadtam az ágyamban kockulva, amikor úgy hallottam, hogy anya hív. Kérdeztem mi az, de anya azt mondta nem mondott semmit. Aztán megint hallottam, de megint nem anya volt. Megelégeltem, és inkább kimentem a kertbe, mire feltámadt a szél, és a kutyám is teljesen megvadult (eszeveszetten ugatott és vicsorgott felém, de nem bántott, nem jött oda). Aztán visszamentem a házba, és anya mellett maradtam. Utána egy nagy csattanás és a családi fotónk a falról leesett (ami oda volt elég biztosan szegezve), és amikor felemeltünk, egy pillanatra anya is és én is úgy láttuk, hogy nem vagyok rajta. Ez után semmi nem történt. Amit amúgy mindenki furcsál, akinek elmeséltem ezt, hogy a mai napig nem hiszek a szellemekben, habár akkor meginogtam, mostanra megtaláltam a viszonylag értelmes, lehetséges magyarázatokat.
2014. márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!