Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtok pesti, vagy Pesthez...

Tudtok pesti, vagy Pesthez közeli félelmetes, "kísértetjárta" helyeket?

Figyelt kérdés

Pár baráttal szeretnénk "para" helyeket meglátogatni. Gondolok itt olyan helyekre, ahol szellemeket láttak, sikolyokat hallottak, stb.


Mielőtt valami vicceskedvű, unatkozó válaszoló lelőné a poénokat: Nem, a 8. kerületi cigányok nem természetfeletti lények. Ugyanez vonatkozik a dunaharaszti késelős fiatalemberekre is.

Nem rájuk vagyunk kíváncsiak.


2013. okt. 16. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
A Margit szigeten biztos van valami erő, mert nagyon sokszor éreztem, illetve érzek késztetést arra, hogy odamenjek, magam sem tudom megmagyarázni, mi lehet ez! Soha nem éreztem ilyet semelyik hellyel kapcsolatban még a Margit szigeten kívül.
2013. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ja és nem poénkodok,nem a szigeti szatír vagyok, még mielőtt félreértenéd...
2013. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

temetők

ha ott kicsit csendbe maradsz este, és elmélyedsz magadban, sok különös dolgot fogsz látni, és tapasztalni...egyedül nem is ajánlott menni.

2013. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"temetők

ha ott kicsit csendbe maradsz este, és elmélyedsz magadban, sok különös dolgot fogsz látni, és tapasztalni...egyedül nem is ajánlott menni."


Én temetőbe másokkal együtt se szívesen járok.

2013. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

#1: Valóban, a Margitsziget roppant érdekes energiájú hely. Ezért is tudott megmaradni talpalatnyi természetnek. :) Én egyszer éjszakáztam ott a kolostorromoknál, borzongató, szóval azt csak óvatosan ajánlom mindenkinek, aki érzékel ^^'


Pesten egyébként rengeteg helyről hallottam, főleg elhagyatott környékek és lezárt pincék, viszont mind olyan hely volt, ahová ép eszű ember jobb, ha nem teszi be a lábát. Hallottam már pl. egy kísértettípusról, ami... hát eléggé gyomorforgató látvány, és még az az ismerősöm is hátralépett egyet, aki egyébként kb. turistaként látogatta anno a legkeményebb kísértethelyeket... :) Márpedig azok sem voltak semmik. Szóval óvatosan.


Egyébként igen, temetők, bár a legtöbb temető és sírkert éjszakára bezár, nem véletlenül. Ám pl. ha nyitott szemmel járkálsz akár nappal is a Fiumeiben, teljesen egyedül, elhagyatott részeken, lehet, hogy látsz majd néhány érdekeset.


Meséltek egyébként sok érdekes szellemjárta helyről Budapesten, csak épp totál nem emlékszem már a pontos parkokra. Na meg elég régi történetek voltak azok...

2013. okt. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
VIII. ker.
2013. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Pedig az este ijesztő ám, próbáljatok végigmenni egy utcán.
2013. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Egy éjjeli bringázás is elég jó tud lenni a városban. Üres utcákon, tereken keresztül. Csak te vagy és a természet. A halk szél susogását hallod, esetleg tücsköket és semmi mást. Imádom. :) Ugyanakkor borzasztó érdekes lehet bemenni a városba hajnalban, felmenni a várba, citadellára, normafára és úgy lenézni a városra. Érzed, hogy óriási erők, energiák vannak alattunk a városban, pedig még a legtöbb ember alszik. Ezért imádom Budapestet, mert valami elképesztő hangulata van.
2013. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8

Hetente többször is elmegyek éjjel "nézelődni" magaslatokra, gyönyörű helyekre. Nagyon romantikus, noir-os, sötét hangulata tud lenni a városnak.


Engem (minket) most a kifejezetten ijesztő helyek érdekelnének. "Paranormális" dolgokat keresünk, bár szkeptikusok vagyunk ezzel kapcsolatban.

2013. okt. 20. 00:17
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

"temetők

ha ott kicsit csendbe maradsz este, és elmélyedsz magadban, sok különös dolgot fogsz látni, és tapasztalni...egyedül nem is ajánlott menni."


Te mélyedtél már magadba éjjel, temetőben? Láttál valamit? Aludtam már temetőben és elhagyatott temetőben is nem egyszer, síron és közöttük is, de soha nem láttam és tapasztaltam semmiféle különös dolgot. Pedig még Bloody Mary-ztem is unalmamban, meg ordítoztam hogy "Retkes szellemek bújjatok már elő!", meg hasonlókat (hiába, az alkohol az alkohol, na :D). Egy sem jött sosem, még mutatóban sem. Szóval vagy befostak tőlem, vagy (amit inkább gyanítok) semmiféle szellemek nem léteznek, legfeljebb a hiszékenyebb emberek elméjében. De ahhoz meg semmi közük a temetőknek.

2013. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!