Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akik hisznek a természetfelett...

Akik hisznek a természetfeletti lényekben, azok mivel tudják magyarázni a természetfeletti létezését?

Figyelt kérdés

pl. ha valaki hisz a vámpírokban, hogy tudja megmagyarázni, hogy pár liter vérrel jóllakjanak, vagy hogy tudják ezt titkolni, hogy vért isznak, és nem esznek kaját?


vagy pl. a szellemek létezésére mit gondoltok? csak úgy vannak és kész?


vagy pl. vérfarkasok......klasszikus változatban a vérfarkasok ronda/görbe/fura "emberek"........ezt kiszúrná a társadalom, nem?


ezeket akik hisznek a természefeletti lényekben, hogy tudják magyarázni?



2016. ápr. 24. 17:11
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
35%

"Mining józan vagyok, még sosem voltam részeg. De őszintén ezen jót röhögtem. :D"


Ő a hallucinogénekre gondolt.

2016. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként igen, tényleg az volt az első gondolatom. Köszönöm.
2016. ápr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 death42 ***** válasza:
38%

"Ő a hallucinogénekre gondolt."

Semmi ilyesmit nem szedek. Néha vannak napjaim, amikor nem emlékszem hirtelenjében az előző néhány órára. Ez akkor van, amikor szörnyen álmos vagyok. De ez csak átmeneti, mert végül eszembe jut. Többnyire.

Ti ketten Kain és Ábel, tudjátok? Sokszor akkor van egyetértés, ha közös az ellenség. Az már ne is zavarjon, hogy az ellenség már rég feladta az értelmetlen betűharcot. Az ilyen beszólásokon csak nevetni tudok.

2016. ápr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
43. Megint ezzel az értelmetlenséggel jössz. Senki sem tekint ellenségnek. Fogadd el.
2016. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 death42 ***** válasza:
38%

"Megint ezzel az értelmetlenséggel jössz."

Megint? Mert előtte is? Ne nevez olyasmit értelmetlennek, amit nem értesz. Néha az ellenség nem egy személy, hanem az amit képvisel. Ez akármi lehet, ami szemben áll azzal, amit te képviselsz. Az egyetértés és kiegészítés a másik mondatát nevezhetnék szimpatizációnak, de valójában ez is csak érdekből van. Mondjuk úgy, hogy ez másrészről egy fegyelemfelhívás, hogy "nézd itt vagyok én is", itt a gyakorikerdesek.hu-n én ezt szoktam nevezni pontozási hajlamnak. Érted? Én ezt elfogadom, de sajnos a halált nem lehet átverni.

2016. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
9%

Ez már nagyon meta. Feleslegesen fogalmazol így, ezért értelmetlen szerintem. De lehet csinálni, nekem nem számít. Azzal, amit én "képviselek" mindenki szemben áll, szóval akkor az egész világ az ellenségem? Nem hinném.

Persze nevetgélni lehet az ilyen dolgokon, de ha valaki egy "hívő" kérdezőnek írná, hogy mit szívott, a válasza 100%-os lenne. Én egy szkeptikusnak merészeltem írni ugyanezt és lám, 0%-os lett. Én ezt nevezem pontozási kényszernek, de lehet hajlam is, mindegy.

A lényeg: ha valakit lekezelsz vagy hasonlózod, akkor ne csodálkozz, hogy nem mutat feléd semmiféle tiszteletet. Én mondjuk megszoktam már és nem veszem túl komolyan. De amolyan megjegyzésnek megteszi.

(Ahm...a halált nem átverném, hanem tökönrúgnám a legszívesebben, csak sajnos nem egy fizikailag megfogható teremtmény. Bár az lenne...)

2016. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 death42 ***** válasza:
38%

"Ez már nagyon meta. Feleslegesen fogalmazol így, ezért értelmetlen szerintem. "

Na ez már hab a tortán. Valamit értelmetlennek nevezni, csak azért, mert másképp van megfogalmazva, mint amihez hozzá vagy szokva.

"Azzal, amit én "képviselek" mindenki szemben áll, szóval akkor az egész világ az ellenségem?"

Mi az, hogy "mindenki"? Hol mondtam én ilyet? Milyen kifordított logika ez? A többi meg hogy jön ide? Lényegtelen.

"A lényeg: ha valakit lekezelsz vagy hasonlózod, akkor ne csodálkozz, hogy nem mutat feléd semmiféle tiszteletet."

Ez tényleg így van. De a tisztelet olyasmi, amit nehéz kiérdemelni. Valószínűleg én sem érdemlem meg, mert ugyanazt csináltam, mint azok, akiket elítélek. Egy pillanatig jogtalan előítéleteim voltak, pedig semmi okom nem volt felhúzni magam jelentéktelen dolgokon. :D

A halált nem lehet megfogni vagy tökön rúgni, de mindenkit ugyanazzal jövővel kecsegtet, vagyis: Halál. Ez egy fizikai és állandó állapot.

2016. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
6%

Nem. Azért értelmetlen, mert felesleges. (Már vagy 3x írom.) Most is álmos vagy? Ne legyél.

"Hol mondtam én ilyet? Milyen kifordított logika ez?.."

A te logikád, egy hozzászólással korábbról.

Ha ilyesmin felúzod magad, nem érdemes ezt a témát olvasgatni. És máris nincs ilyen probléma. Főleg ha szerinted amúgy is jelentéktelen. Komolyan, lépj tovább. Bár ha valamilyen szektás vagy, akkor amúgy is mindegy. Itt garázdolkodnak mindenhol.

"A halált nem lehet megfogni vagy tökön rúgni, de mindenkit ugyanazzal jövővel kecsegtet, vagyis: Halál. Ez egy fizikai és állandó állapot."

Igen, ugyanazt leírtad még1x, amit én. Köszi. Ismétlés a tudás anyja.

2016. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
9%
*h
2016. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 death42 ***** válasza:
38%

"A te logikád, egy hozzászólással korábbról."

Melyik párhuzamos valóságból jöttél, hogy nem tudod értelmezni a szavakat és még hazudsz is? Én magyarán azt mondtam neked, hogy nem én vagyok az ellenséged, hanem amit szerinted képviselek, mert te azt mondtad senki sem tekint ellenségnek. Sztem rosszul értelmezed, amit mondok neked vagy mondani akarok neked. Most is csak a kérdéseidre válaszolok. Amit te csinálsz az egy reklám. "Ha ilyesmin felúzod magad, nem érdemes ezt a témát olvasgatni. És máris nincs ilyen probléma. Főleg ha szerinted amúgy is jelentéktelen."

Az előző pár mondattal nincs semmi bajom, viszont az utolsó mondat kifordított és saját ízlésed szerint van értelmezve.

"Bár ha valamilyen szektás vagy, akkor amúgy is mindegy."

Ez egy rosszindulatú beszólás. Sztem nem vagy olyan hülye, hogy nem tudsz értelmezni, csak simán reklámot csinálsz magadnak kifelé azzal, hogy direkt kifordított a mondatokat. Eltudom képzelni, hogy amikor te valakivel leállsz vitázni. Természetesen nem velem, mielőtt azt gondolnád. Valószínűleg az a személy vagy, aki közönséget csinál magának, hogy reflektor alatt szerepeljen. A nyakamat tenném rá, hogy itt valami nagy ember lehetsz mint az a 404 meg mittomén, csak jelenleg rejtve van a neved arra is van egy tippem, hogy miért. :D

2016. ápr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!