Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetet isten létezik?

Szerintetet isten létezik?

Figyelt kérdés
Éa ha igen akkor szerintetek hogy néz ki, hol van stb.
2016. máj. 7. 21:35
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szerintem nincs, ha pedig van is, számít az egyáltalán? Úgyse tudsz kedvére tenni, hisz akkor tudnod kéne mit szeret, erre pedig egy halom vallás van és nem lehet eldönteni melyik a valódi, bármelyik az igazi, másik több milliárd ember téved, ha pedig pl 6 milliárd biztosan téved, olyan nehéz elképzelni, hogy az utolsó 1 milliárdnak sincs igaza?
2016. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az ezoteria szempontjából és szerintem a válasz igen ( ! ) de aki nem hisz benne annak nincs értelme magyarázgatnom , hogy milyen .
2016. máj. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nézd meg a legújabb odaát rész és kiderül.
2016. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Boblevi válasza:
47%
szerintem isten létezik ezt taglalja a kvantumfizika hogy minden cselekedet befolyásol egy figyelő .De az én álláspontom az hogy ez annyira bonyolult hogy minthogy egy 2 dimenziós lény nemtudja felfogni milyen is a 3 dimenzió neki nemlétezik fel olyan nincs.Énszerintem a halállal a lélek szabadon függő energia ami csak átalakul a mindenséggé esetlegesen te abban hiszel hogy istennel sörözöl az örökkévalóságig akkor van esélyed hogy ez ígyis lessz a hit dolga ez .Hisz a Buddhisták Buddhát látják haláluk után a Keresztények Jézust valaki úgy hiszi a családtagjait és ezek ujraélesztett emberek elmesélései aki nem hitt semmiben az nemlátott semmit de nyugalmat érzett azis érdekes mert akkor hogy érzel ? sőőt egy német dokit elkapott a vírusos agyhártyagyulladás szóval az agyi aktivitása annyira minimálisra csökkent hogy képtelen lett volna olyan intenzív halucinációt avagy rem álmot vetíteni amit látott anélkül hogy hitt volna benne . Emellett ismerek 3 testvért akik fényes nappal láttak szellemet a szobában .Láttunk már olyat hogy egy sertés elszaladt a torról és a Buddhistatemplomnál térdelve találták meg . Énsem tudom mibenis higgyek én a túlvilágban hiszek de csak azértis mert szörnyű lenne ha csak ennyi ha holnap azt mondják rákos vagy és egy heted van hátra ha a legboldogabb pillanatodban elkezdessz vérhányi ? ha a pároddal felvesztek több millió hitelt ő a kezes és te egyszercsak összeesel ? ha egy figyelmetlen autós elüti a 12 éves lányodat a születésnapján ? akkoris azt fogod mondani hogy az élet csak ennyi pár kiló hús csont és vér mint egy kibebaszott gép ? HÁT KÖSSZ NEM EZ NEKEM NEMKELL inkább hiszek egy olyan számomra elfogadható dologban ami kontrolállja a haláltól való félelmemet.
2016. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
49%

Az emberek mióta emlékeik vannak és gondolkodnak választ keresnek arra, hogy honnan jöttek, és mi lesz velük a halál után.

Nagyon nem tudjuk elfogadni, hogy mennyire nem vagyunk tényezők, és fogantatástól a halálig tart. És ennyi.

A vallás, az istenek arra jók, hogy megnyugtassák azokat akik hisznek benne, hogy mégis van tovább.

2016. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
44%

Szerintem nem.

Minden ami történik van valami alapja, vagyis magunknak alapozzuk meg a sorsunkat. Ha valami jó történik megmagyarázatlanul, az szerencse. Ha rossz, annak úgy kellett lennie. Nem lehet minden jó.

Szerintem csak egy világ van, ahol minden élőlény megszületik, aztán meghal. Aki meghal, az meghal. Nem éled újra egy másik világban, bármennyire is szeretne.

2020. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Manócska1 ***** válasza:
100%
szerintem van Isten. vagy egy másik világ.. de valami tuti,nincs vége a test halálával mindennek.
2021. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!