Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Dunaújvárosban van olyan...

Dunaújvárosban van olyan hely, amihez megmagyarázhatatlan dolgok kötôdnek?

Figyelt kérdés
Amatôr kutató vagyok és nagyon szeretem az izgalmas, rejtélyes, megmagyarázhatatlan dolgokat. Dunaújvárosban szeretnék kutatni ufo, szellem, vagy egyéb érdekes dolog után. Van olyan hely ahol elkezdhetnem? Elörr is koszonom! Szkeptikusok kimeljenek!
2016. máj. 22. 11:05
 1/6 gnoomage ***** válasza:
100%
Általában a kocsmákban és a dunafitt előtt szoktunk látni ufókat és érdekes formájú lényeket.
2016. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerencsédre épp kotorásztam az aktáink között és rábukkantam a Dunaújvárosi dugoúng nevű kriptid észlelésére.Ez a lény a ottél ott a.Előszeretettel tartózkodik vizekben de ha kell akkor képes kijönni onnan legelni a fűt a mezőről, de gyakorta vadászik gujmán kémekre is.Ennél többet nem mondhatok.
2016. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A dunaújvárosi vonattoszó ember , általában vasútállomások közelében tevékenykedik.
2016. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem Dunaujvaros, hanem Lorinc de ha erdekel megmagyarazhatatlan dolog es tudsz a kerdesemre mondani valamit, annak orulnek ezoteria termeszettfelettinel elv. a legfrissebb.
2016. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ensam skog ***** válasza:
100%
Okmányiroda
2016. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nos, megmagyarázhatatlan dolgokban sajnos nem segíthetek. De ha rejtélyre vágysz, a szellemvárosokban, elhagyatott helyeken csupa érdekes dolgot találhatsz :) Nem is igazán rejtély... De ki tudja, mi minden van ott? Próbálj szerencsét bátran.
2016. jún. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!