Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez tényleg igaz lehet, eléggé...

Ez tényleg igaz lehet, eléggé megijedtem?

Figyelt kérdés

Az anyukám mesélte, hogy a kolléganőjének a kisfia, aki 4 éves, állandóan a szobámban csak a falat nézte, azon is mindig egy ponton, egy helyen. Több napig ment ez, mire a kisfiú megkérdezte az anyját, " Hogy ki ez a bácsi piros szemekkel?" ...Aztán hívtak a házba valakit, talán valami szelleműző vagy nem is tudom ki volt az, aki megszentelte a házat, és azóta a kisfiú már nem látta a bácsit. Azt mondta a nő, hogy az ördög volt a házban...

Amikor ezt anya elmesélte, elég komolyan adta elő, mert ő valójában sohasem hitt ezekben se a szellemekben semmiben...de én picit megijedtem attól, hogy amit a kisfiú látott!!

Mit gondoltok? Tényleg a kisfiú az ördögöt látta és hogy kerülhetett abba a házba?

Köszi, 23 L



2016. máj. 23. 16:08
 1/8 A kérdező kommentje:

* a szobájában

Pár utcával arébb laknak mint mi...

2016. máj. 23. 16:09
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Akár igaz, akár nem, nem az ördögöt látta. Ez az egy biztos.
2016. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Fogalmam sincs. Én azt hallottam amikor egy gyerek szellemet látott és a szülei nem hittek neki. Pedig mindig halloták hogy beszél, de ráfogták hogy csak élénk a fantáziája. (Egyébként a gyerek 5 éves és nagyon értelmes)

Egyszer karácsonykor elmentek a Londonban lakó nagymamához. A kisfiú látott egy képet, ami a falra volt akasztva és azt mondta azt a bácsit látta és vele beszélgetett. A bácsi a képen a halott nagyapa volt és ezelőtt még soha nem látta a gyerek a képet. A szülei nagyon megijedtek de a fiú azt mondta nagyon kedves volt és mindig történeteket mesélt neki.

Én ezt nem hittem el, mert velem nem történt még ilyen, de az is lehet hogy a te eseted meg amit én ismerek igaz, vagy csak a gyerek képzelte el. Eskü, ha én is látok szellemeket vagy ördögöt, akkor írok neked! :)

2016. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

A még éretlen kisfiú beszél az általa látni VÉLT személyhez (mert éppen nem foglalkozik vele senki...).

A felnőtt beszél az általa kedvelt tengerimalachoz, pedig tudja, hogy az nem ért egy kukkot sem belőle.

Kérdés: kettejük közül ki a stupid?

2016. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Klauchi válasza:

Szia :) Szerintem az ördög nem foglalkozik ilyennel, hogy elmegy egy házba hogy egy kisgyereket nézzen, közbe meg nem csinál vele semmit, és semmi természetfeletti nem történik. Persze nem tudni, mert erről nem meséltél. Sokkal inkább démonnak titulálnám be az incidenst.

Egyépként a médium, vagy aki volt a házba ha megtisztitotta a házat az még nem jelenti azt, hogy a démon eltünt. Egy démont nem könnyű elűzni. A gyerekek 7 éves korukig látják a szellemeket, és egyéb természetfeletti lényt. Ezért veszélyes dolog az, amikor a szülő azt hiszi a gyereknek csak "képzeletbeli" barátja van. Mert lehet hogy éppen egy démon próbálja bekörnyékezni. A médium, látnok, szellemöző ami nálatok volt, lehet hogy átvitt értelemben mondta hogy az ördög volt a házban. És szerintem ez történt, és az a valami démon volt. Szerintem ha ez a történet igaz, és nem csak beképzelték ne nyugodjanak meg. Lehet ezzel feldühítettéte az ott lévő valamit és most már ártani is fog a gyereknek!

2016. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fish1 ***** válasza:
Lehetett szellem, de ez szerintem nem feltétlen jelenti azt, hogy gonosz. Ha gonosz lenne, szerintem történt volna már valami negatív...
2016. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ritka, hogy a gyerekek szellemeket látnak, olvass utána a neten...
2016. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán hiszek az ilyenekbe, plusz itt az ezotériába 10/8 ember bolond vagy idióta, de!!


Testvéremnek két gyereke van a történetemkor a kisebbik gyerek még csak 1-1,5 éves volt az idősebb gyerek 3-3,5 éves. És azt tudni kell, hogy apum már 20 éve meghalt, na egyszer a 3,5 gyerek mondta az anyjának azaz testvéremnek, hogy itt volt az apukád. Testvérem meglepődött, és kérdezte hogy mit csinált? Mondta hogy a kis testvéremet megsimogatta.



Sajnos már többre nem emlékszem, de azért érdekes dolog.

2016. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!