Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Allandoan lelkiismeret furdala...

Allandoan lelkiismeret furdalasom van mindenert olyan mintha lenne bennem valaki vagy valami es belulrol akarna elpusztitani mi lehet ez gonosz demon? Vagy maga a satan?

Figyelt kérdés
pl tanulnek es furdal a lelkiismeret hogy nincs ertelme tanulnom mert lehet holnap meghalok es nem volt ertelme de eb tudom h ez hulyeseg mert akkor ennyi erovel semmit ne csinaljunk meg meg sok mas dolog miatt is gyotor ami miatt nem kene, de ha mondjuk hazudok akkor pl nem erdekes mintha lenne itt valaki tonkre akar tenni pedig en tanulni akarok vinni vmire de nem birom ezt eluzni megol belulrol konyorgom segitsetek

2016. máj. 24. 15:55
 1/4 Legoman ***** válasza:
Ezt csak úgy tudod leküzdeni, ha figyelmen kívül hagyod jelen eseteknél (pl. tanulásnál). Tanulj, és arra figyelj, mit tanulsz, ne arra milyen érzésed van.
2016. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyenem lenni és ilyenkor elmegyek a legjobb barátomhoz, vagy áthívom és együtt tanulunk. Ez mindig segít. Olvastam az egyik cikkben h. az életről való merengés depresszióba zuhanhat át, úgyhogy próbálj meg tényleg csak a tanulásra koncentrálni.

Hátha sikerül :)

2016. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én voltam, bocs, értem a célzást, leálltam.
2016. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Ha Mózest sem adtam, rólad miért mondanék le?
2016. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!