Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan emberekről, akik gátlástalanul lopnak?

Figyelt kérdés

Nem nagy mennyiségben, csak időnként a nagyobb üzletekből egy-két dolgot. De mikor azt teszik, akkor csak a lebukás veszélye miatt aggódnak, a lelkiismeretük nem szólal meg, hogy "héj! ezt nem kéne!"


Onnan ugrott be ez a kérdés, hogy szokásos módon lyukasórában próbáltam aludtam a suli egyik padján (:D) és a közelemben beszélgetett két srác arról, hogy mit lopott az egyikük tegnap a boltból.

Nem ismerem őket, de nem háborodtam fel. Én valahogy semlegesen tekintek erre a dologra, mert a nagy üzleteket valahogy nem tudom sajnálni, hiszen annyi bevételük van.



De lehet velem van a baj, hogy így gondolkodok erről.



2013. febr. 7. 22:52
 1/8 A kérdező kommentje:
próbáltam aludni*
2013. febr. 7. 22:52
 2/8 Joshy Ca$h ***** válasza:
És mit lopott? Két rudit?
2013. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valami kekszet :D
2013. febr. 7. 23:04
 4/8 Joshy Ca$h ***** válasza:
53%

Az ilyenen csak kacagni tudok:D

De aki ellopta a tárcám meg a telefonom annak eltörném a kezét!

2013. febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek. De én konkrétan azért is úgy kérdeztem, hogy a nagy üzletekkel szembeni lopásról mi a véleményetek, mert ha valakit meglopnak az persze, hogy nagyobb horderejű.
2013. febr. 7. 23:27
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
A lopást utálom de ha valaki hoz egy csokit a tescobol az nem érint meg igazán.
2013. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Joshy Ca$h ***** válasza:
Amíg nincs üzletláncom addig nem zavar:)
2013. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem olyan szinten érint, mint ha vki az én magántulajdonomat lopná el, de attól én még elítélem, főleg, ha vki nem létszükségből lop, hanem mert az trendi. Főleg hogy az ilyen lopásokat sajnos a minimálbért kereső pénztárosok fizujából szokták levenni...
2013. febr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!