Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonok között élünk?

Démonok között élünk?

Figyelt kérdés
Pár napja megnéztük a Démonok között 2 részét a barátnőmmel. A film közepe táján egy alakot láttam a kivetítő szélénél. Kérdeztem a páromat látott e valamit de nem. Még egyszer később mintha láttam volna halványabban valamit. Annyit kell tudni pár éve valaki meghalt a plázában. Soha nem hittem a természetfelettiben, de pár napja ez az egész megváltozott, nem is félek ettől inkább ilyen jelenségeket keresek az életemben. Ti hisztek a szellemekben, és az itt ragadt lelkekben?

2016. jún. 15. 20:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"A film közepe táján egy alakot láttam a kivetítő szélénél."


Azt én is láttam. Sajnos az egyik kedves mozizó épp akkor ment kaját és üdítőt venni... bosszankodtam is rendesen.

2016. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Na most a démon és a szellem nem egészen ugyanaz. De olyan formában, amiben a horrorfilmek bemutatják nem hiszek bennük.
2016. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tulajdonképpen valahol ugyanaz, csak nem ugyanazt értjük alatta a mindennapi szóhasználatban. Egyébként nem élünk démonok között a szó szoros értelmében, a démonvilág és az élők világa nem ugyanaz. Ettől még érezhetünk, láthatunk dolgokat, amiket szellemek, démonok csinálnak. A te esetedben egyébként nem hiszem, hogy ez történt, csak nagy hatással volt rád a film talán.
2016. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kijött a második része? :o Azt hiszem az meg kell néznem. Kösz az infót. És remélem legalább a barátnédnak nem ment el a józan esze.
2016. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

Szóval nem hiszel a természetfelettiben, de olyanokat jegyzel meg hogy valaki meghalt pár éve egy plázában és ha látsz egy alakot - miközben démonokról szóló filmeket nézel - akit a párod nem vett észre, akkor az szellem lehetett. Ja, te tényleg nem hiszel a természetfelettiben.


Ezek után nyilván hiába írom hogy bárhol is jársz, ott már meghalt valaki a múltban és az is előfordulhat hogy még ha ugyanazt is nézitek, neked valami feltűnik másnak meg nem, mert akkor más részlet kötötte le a figyelmét.


És a legjobb hogy idejössz az ezotériára véleményt kérni a szellemekről, mint természetfelettiben eredetileg nem hívő. Üdv itt, én eredetileg troll voltam, de amióta ide járok már jövőbelátó szent vagyok.

2016. jún. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#1: Te megveszed a jegyet ,erre az az ember nem képes arra ,hogy előtt vegyen kaját és ücsit. Hát ez mér milyen. :DD


Amúgy kérdező ,szimplán hallucináció. A kiadók a filmet úgy jelenítették meg ,hogy "igaz történetek alapján van"...


Persze ,ha a Hood-ba elmész 2 diller mellet akiknek van "illatuk" és azt beszívod akkor hazaérve sárkányon át ,tündéren keresztül mindent látsz... ;)


Üdv!

2016. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"#1: Te megveszed a jegyet ,erre az az ember nem képes arra ,hogy előtt vegyen kaját és ücsit. Hát ez mér milyen. :DD"


Jó, picit csaltam a válaszban, én otthon néztem a mozis felvételt... na de! A kép szélén így is láttam az alakokat... talán a mozi szelleme már az otthonomba is befészkelte magát. :O

2016. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#7: Hitchcock szelleme! :O
2016. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az nem zavar, bírom a munkásságát. :D
2016. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Marilyn Mnreo szelleme esetleg? :DD
2016. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!