Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » The Conjuring! Démonok között!...

The Conjuring! Démonok között! Az anyát végül is Bathsheba szelleme vagy egy démon szállta meg?

Figyelt kérdés

Háromszor láttam a filmet, de ez nem teljesen tiszta...szerintem Bathsheba szelleme, de mikor Lorraine-nek a pinkcében megjelenik, akkor azt hajtogatja, hogy "Ő kényszerített rá!". A megszállt anya miközben lányát kergeti mégis hallgat a Bathsheba névre...

Ja, és a szolgálólány is azt hajtogatja: "Nézd mire kényszerített!"



2014. ápr. 17. 17:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%

Nem akarok sokat gondolni erre a filmre, mert még a hátamon is feláll szőr!

Ejjjh de szidtam aki csinálta, hogy az anyj%ba tudott ilyen filmet csinálni!!

2014. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Én akkorákat nevettem rajta. Kétszer is megnéztem és nem tudtam megállni hogy ne nevessek amikor rácsapta az ajtót az anyuka orrára. Nagyon jól bezárta. Na szóval az ami megszállja az anyukát az az, aki felakasztotta magát még régen arra a csini fára.
2014. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat kérek...és Bathsheba akasztotta fel magát a fára...a kérdés leírásában részleteztem az ezzel kapcsolatos fennakadásaimat
2014. ápr. 17. 18:35
 4/24 Laylah ***** válasza:
16%

Ennek itt lenne a helye: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok

Amúgy az egész film egy hatásvadász, javarészt alaptalan dolog.

2014. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Lena Mery ***** válasza:
100%
Bathsheba szelleme szállta meg. Elvileg Batsheba boszorkány volt, vagyis lepaktált az ördöggel. Mikor meghalt gonosz volt, vagyis egy gonosz boszorkány szellem (démon) lett belőle. Legalábbis én így értelmeztem a filmet.
2014. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
de a démon inhumánus lény, tehát nem volt soha ember. -> Bathsheba nem lett démon halála után
2014. jún. 19. 18:58
 7/24 adrian4444 válasza:
100%
Igen Bathsheba szállja meg azért hogy befolyásolja az elméjét mert megakarja ölni a gyerekeket, ugyanis Bathsheba Sherman boszorkány, és gyakorló sátánista volt, 1800 as években élt 4 gyereke született de mindet feláldozta. Miután férje is meghalt kiment a pajta mögötti fához elmondta a sátáni imát, elátkozta a birtokot és felakasztotta magát. A házban 8 család élt és
2014. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 adrian4444 válasza:
100%
halt. Rengetegen éltek a birtokon, de legtöbb volt az öngyilkosság.
2014. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
72%
Batsheba hobbija megszalni az anyámat es megoletni Velük gyermekeiket ,majd megölni az anyát is aki azutan kisert a házban ,tehat a pincében levo eszellem es a lány nem gonosz szellemek ,ők is néhai áldozatok. Amugy szerintem is rohadjon meg aki ezt a filmet csinálta...
2014. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Én megmondom a frankót! Batsheba,boszorkány volt,tehát sátánista. És ha eléggé spirituális vagy,vagy nem tudom hogy mi a jó szó erre,akkor démon leszel. Batshebaból tehát nem szellem lett,hanem démon!
2016. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!