Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek, hogy ne feljek...

Mit tegyek, hogy ne feljek ennyire a szellemektol?

Figyelt kérdés
Nincs semmi okom ra.De mikor egyedul vagyok a szobamban rettegek attol hogy valami az agyam mellett fog allni vagy csak szimplan ijesztgetni fog.Mar annyira felek(a semmitol) hogy anyammal alszok..(tudom,ciki.) este nem merek kimenni a wcre se inkabb beh*gyozok..Mit lehet ez ellen tenni?

2016. júl. 3. 21:38
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
63%
Vedd tudomásul, hogy NINCSENEK szellemek.
2016. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
5%
A szellemek köztünk élnek. Én szemből szembe találkoztam az egyikkel pont mikor mentem ki a wc-re. Sajnos majdnem az életembe került ... :/ Várd meg azt amikor már kopogtatnak az ajtódon, elviszik a tárgyaidat. Majd hirtelen mész ki a wc-re és bumm megtámad... Vigyázz velük mert én megint érzem, hogy a szellemek a közelembe vannak. Nem tudom meddig élek még...
2016. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
#1 es ezt mivel tudod bizonyitani?
2016. júl. 3. 21:48
 4/53 anonim válasza:
81%
pfff... egyszerű... aludj a WC mellett
2016. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
#2 ez most bloff volt?
2016. júl. 3. 21:49
 6/53 A kérdező kommentje:
#4 XD kihagyom
2016. júl. 3. 21:50
 7/53 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos nem... Félek azóta. Egy fehér arcú lány támadott meg hosszú fekete hajjal. Azóta is félve gondolok rá :(
2016. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%

Szegény. :/

Igen, a 2-es válasz az nem igaz, de azért én nevettem rajta. :D (A Pokol tüzében fogsz elégni!)

Egyébként valószínűleg még elég fiatal lehetsz. Kisebb koromban nekem is voltak ilyen problémáim, nekem is alvászavaraim voltak emiatt és sokat mentem át a szüleim ágyába. De hogy hogyan múltak el, azt nem tudom, sajnos nem emlékszem már rá.

Mindenképpen beszélgess erről valakivel. Szüleiddel, pszichológussal, bárkivel, akiben megbízol. Ez inkább pszichés eredetű, van valami, amit nem tudsz feldolgozni, esetleg a halállal, mint olyan, van problémád. Egyébként aludj fény mellett, ha mosdóba kell kimenned is kapcsolj lámpát, esetleg hagyjátok éjszakára égve a folyosón a fényeket. Nézz körbe, tudasd magadban, hogy nincsenek szellemek körülötted, nem lesz semmi bajod, senki nem fog bántani téged.

2016. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
7%
Én majdnem meghaltam vérveszteségbe... Még a falam meg a padlóm mindig vér folt van.. Az arcomon meg a karmolás nyoma amelyt tüzesek karmolt. És amikor belegondolok valami oknál fogva elkezd a sebhely vérezni. A szellemek köztünk élnek.
2016. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
töltsd le mobilra a szellemradart és kész :D
2016. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!