Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Üdv mindenkinek! Lent kifejtem...

B.Robi kérdése:

Üdv mindenkinek! Lent kifejtem. Szellem (ek) volt (ak)? Nagyonfélek! 15/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, az egész úgy kezdődött, hogy este lefeküdtünk, mivel az öcsémmel alszunk együtt 22:10-kor. El is aludtam. Tisztán emlékszem az álmomra hisz kb. 3 órája történt. Az elhunyt rokonaimmal álmondtam. Az mondták hogy ne féljek csak menjek tovább. A Magdi már vár megfőzte a tésztát. Utánna a képük egymàs után váltakozott. Hol ez hol az villant be. De mindegyik halott volt. Azt mondták, hogy nagyon rossz nekik ott.. és nem tudom miért de azt érzem, hogy nem nyugdzanak. Meg ami számomra érthetetlen az hogy azt mondák, hogy SOK A VÍZ. Minden előzmény nélkül. Az álmom úgy zárult, hogy aki legutoljára halt meg rokonom Anci.... sötét volt és hideg... én meg a nagyapám meg egy páran. Lovaskocsival mentünk az Anci házához. A lovak ismeretlenek voltak. Egy deres és egy fekete színű. Hátul pedig két koporsó volt. Evvel zárult. Hogy mi cigányok átmentünk a házhoz.... amikor felébredtem nem tudtam mozogni megfedzült a testem. Nem kaptam levegőt. A kutyák jajgatásszerűen vísítottak, ugattak, vonyítottak. És amikor felébredtem a hangjukat halottam a fülembe... mi lehetett ez soha sem történt velem ehhez hasonló!!? Anyuékmég alszanak nem mondtam nekik... kinentem vizet inni akkor meg a bejárati ajtónál kopogtak... nagyon félek. Azonnal beszaladtam és jöttem ide az oldalra.... mi ez??? Több napja tapasztalunk különös dolgokat a házban. Légyszi segítaetek. Hajnali 01:00 kor volt az ébredés. Most: 03:56 van. Visszajöhet még????



2016. júl. 8. 04:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
Lehet, hogy 15 éves korban még az anyukájával kéne aludni az ilyen élénk fantáziájú gyerekeknek, hogy az anyjuk meg tudja őket vígasztalni, hogy "Igen kisfiam, ne félj. Ez csak egy rossz álom volt.".
2016. júl. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
#1 XD
2016. júl. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, velem van a baj, de nem teljesen értem. Valamennyire igen...


Csak egy rossz álom volt. Az agy a rossz álmokkal dolgozza fel azt, amit ébren nem tud.


B) lehetőség: jöttek az UFÓk és agyműtétet végeztek rajtad rossz álomnak álcázva.

2016. júl. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Olvastam,hogy az ember csak azt álmodja,amit már látot korábban én azoknak a dolgoknak a kombinációját.
2016. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak rosszat álmodtál.
2016. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Rosszat álmodtál, a végén mikor felébredve nem tudtál mozdulni akkor az úgy nevezett alvási bénulás állapotában voltál, előfordulhat bárkivel, főleg fiatal korban.


Ez utóbbi annyi hogy mikor alszunk a testünk béna (ezért nem mozgunk álmunkban) és néha előfordul hogy úgy ébredezel hogy még félálomban vagy és nem tudsz megmozdulni mert a tested még béna.


Ekkor az ember mindenfélét láthat vagy hallhat, mert félig még alszik és a bénulástól megijed. A fulladás meg ijesztő hangok és képek tipikus tünetei. Gyakorlatilag rémálom ébren, miközben béna vagy.

2016. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
hát figyelj én ezen az oldalon olvastam este nem mertem wc re elmeni, ha meg 1 humoros filmmet megnézek északa közepén képes vok az erdőbe hüjülni xD
2016. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
#7 Te mit szívtál?
2016. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A holtak ha nyugtalanok, az imák segíthetnek nekik.
2016. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9. ha beteszek egy powerwolf számot az segít?
2016. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!