Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mindenkinek van őrangyala?...

Mindenkinek van őrangyala? Hogy lehet vele "jóban lenni"? (Lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl jártas a témában. Valahol hallottam, hogy mindenkinek van őrangyala és kapcsolatba is lehet vele lépni. De azt nem értem, hogy hogy lehet kapcsolatba lépni vele, honnan tudom meg hogy ki ő (mitől függ, hogy pont őt kaptam), és érdemes - e? Szóval miből áll egy ilyen kapcsolat? Szimpla beszélgetésből, vagy lehet kérni valamit stb. Remélem érthető voltam, tényleg kezdő vagyok, de érdekel a téma :)

2014. júl. 15. 12:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
vigyázz magadra nagyon hogy ne neki kelljen mert rengeteg munka folyton rád figyelni ha jut neki is egy kis szabadidő meghálálja
2014. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Béla őrangyalra gondolsz?

[link]

2014. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Na most először is kell egy olyan pocsolya amibe ha az egyszarvú egy márciusi teliholdas estén meg látja a tükör képét akkor leválik a jobb lábujja. Ha találtál egy ilyet akkor megkel mosdanod benne egy csupasz bedlington terrier társaságában, miközben jódlizásra tanítasz egy 4 éves Kanadai vörös mókust. Ha ez meg van asztrális úton kapcsolatba lép veled az őrangyalod.
2014. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
az utolsó kamuzik ezt egyből levettem :) mert az unikornisoknak nincs lábujja hanem patája van -.-'
2014. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszolónak annyi hogy nagyon viccesek vagytok. Nem ezt akartátok hallani? Szépen kérlek titeket, hogy ne itt legyetek Humor Heroldok mert attól, hogy valaki hisz valamiben, amiben ti nem, attól nem lesztek különbek.Én ezt a kérdésre igen is komoly választ szeretnék kapni, attól aki hisz ebben. Ha ti nem, akkor nem kell elviccelni a kérdést. Köszönöm. ;)
2014. júl. 15. 15:25
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Akkor tegyél fel egy komoly kérdést és akkor kapsz egy komoly választ.
2014. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

utolsó még is mire vártál? Ez az ezotéria téma és nem az egyéb vagy a vicc kategória

igenis fogadd el hogy vannak emberek akik ebben hisznek...ha meg nem tetszik benyalhatsz a p*ncimba jó mélyen azt legalább még tetszene is...bár ilyen embertől ki tudja ;)

2014. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6. válaszoló, nekem igenis komoly kérdés, ha neked nem, akkor miért az ezotéria kategóriában olvasol? Ha azért, hogy jót röhögj azokon akik szerinted nem létező dolgokban hisznek (mert persze te tudod az igazságot) akkor menj a vicc kategóriába.
2014. júl. 15. 17:08
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is, hittem egy őrangyalban, de semmi sem lett belőle. A rossz dolgik, ugyanúgy megtörténtek velem.
2014. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mivel eddig minden ember meghalt, úgy vélem van még hova fejlődniük az őrangyaloknak.

Vagy teljesen dilettánsok vagy nem léteznek.

2014. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!