Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemmel van dolgunk?

Szellemmel van dolgunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most egy elég komoly, és számomra rémisztő témával fordulnék hozzátok. Még alsós koromban, poénból szellemet idéztünk az osztálytársaimmal. Először a mosdóban csináltuk, a radiátorra tettük a papírt, majd körbeálltunk, és lehunyt szemekkel vártuk a csodát. A ceruza meg se mozdult, mégis mindannyian megijedtünk. Olyan érzésünk volt, mintha... Olyan nehéz ezt megfogalmazni. Olyan volt, mintha hirtelen szélsebesen elszaladt volna mögöttünk valami. A léptei hangját nem hallottuk, de éreztük. Bementünk az osztályunkba, és ott folytattuk az idézést. Nap végére több megmagyarázhatatlan élményben volt részünk, mint másoknak egész élete alatt. Mára már rájöttem, hogy orbitális butaságot csináltunk, de arra is, hogy a kívánt szellem helyett egy démont kaptunk, ráadásul nem csuktuk be a szellemkaput. Na, itt kezdődtek a bonyodalmak. Hazajöttem, ám itthon minden tárgy recsegett és ropogott körülöttem. Ahányszor anyámék elmentek itthonról, a spejz ajtó kinyílt, majd mire visszajöttek, ismét becsukódott. Ugyanez egyszer megtörtént a hűtőajtóval is. Az ezt követő egy hónapomban a recsegés, és ropogás egyre halkabb lett, a spejz ajtó viszont még mindig folytatta rémisztő tevékenységét. A végén már olyannyira féltem, hogy én, és a húgom inkább átmentünk a hálószobába, hogy anyával aludjunk. Éjjel felébredtem, a mellettem fekvők pedig mindketten aludtak. Nem bírtam visszaaludni, de megmozdulni sem, hisz az idézés óta mindig olyan érzésem van, mintha valaki figyelne. Hirtelen olyan hangokat hallottam, mintha valaki dobálná egy kővel az ablakot. Odanéztem, de nem volt ott senki/semmi. A redőny le volt húzva, a TV kikapcsolva. Hajnali kettő körül ismét felébredtem. Az ablakra pillantottam, ám a redőny most fel volt húzva, a TV pedig bekapcsolva, és az ID Extra (gyilkosságokkal, olykor szellemekkel foglalkozó csatorna) ment rajta. Halálra rémültem. Hamarosan visszaaludtam. Reggel, mikor felébredtem, a TV még mindig bekapcsolva, a redőny viszont le volt húzva. Reggel rákérdeztem a dolgokra anyánál, a húgomnál, és apánál, de állításuk szerint ők egész éjjel aludtak, egy másodpercre sem ébredtek fel. Amikor ki akartam menni a szobából, észrevettem egy barna foltot az ajtó mellet, máig nem tudom, mi lehetett az. Mára már nincs ott. És most jön a

legdurvább dolog. A húgommal a Tisza partján bicikliztünk, mikor megláttam a túloldalt egy hajóst, és úgy döntöttem, lemászok, hogy jobban lássam, hátha egy ismerős az. A "fal,, meredek volt, de amint lejutottam, a húgom (akkor hat éves volt) szinte sírt, hogy azonnal menjek fel. Felmentem, és megkérdeztem, hogy mi a baj. Azt mondta, hogy a bokrok közt (mögöttem) látott egy fekete alakot, akinek a szemei helyén semmi sem volt. Hazafelé jobban kifaggattam, és a következők derültek ki: Az alak kb. két méteres lehetett, hisz a húgom szerint két fejjel magasabb volt nálam. Amint a húgom szólt nekem, az alak elszaladt a bokrok közt, egyenesen a hazaút felé. Azóta különös, kopogó hangokat, olykor csoszogást, és/vagy lépteket hallok. Nagyon félek! Egy szellem, rosszabb esetben démon tud bármilyen fizikai kárt tenni bennünk? Kérlek, írjátok le, hogy veletek milyen paranormális dolgok történtek eddigi életetetek folyamán! Szkeptikusok ne írjanak!



2016. júl. 14. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Szellemek nincsenek! Egy 6 éves meg simán oda is képzelhette.
2016. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"Szellemmel van dolgunk?"

"Skeptikusok ne írjanak"

Há' te aztán nagyon okos lehetsz. Mert egyrészt azt sem tudod mi volt, már kizárod a logikus magyarázat lehetőségét. Másrészt mert annyit sem tudsz, mi az a fordított pszihológia...

2016. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Én hiszek neked.Arról még soha sem hallottam,hogy valakiben már komoly kárt okozott volna ilyesféle lény.Talán felkéne keresni egy démonűzőt,vagy hasonlót.
2016. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

2 es vàlaszolonak üzenem hogy egy szkeptikus vàlasz nem feltétel logikus vàlasz.

Fizikai kàrokat nemhiszem hogy különösebben okoznànak, nekem egyszer egy az àgy alol kinyulo kéz lefogta a ljobb làbam, ennyi volt fizikai dologban a 7év alatt. Szàmomra a költözés oldotta meg ezt a problémàt, de nemsokàra ujra meglàtogatom a régi hàzat (ahol màr uj lakok laknak), tavaly még éreztem hogy ott vannak, kivàncsi vagyok hogy idén mi lesz. A hàzban ahol most lakok, természetesen nem érzem ezt. Ha attol félsz hogy "megszàllnak" vagy ilyesmi, csak erösitsd fel az auràdat. Mivel szàmomra ezt a problémàt költözés oldotta meg, nem igazàn tudok tanàcsot adni, esetleg keress valakit aki tényleg ért hozzà.

2016. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
17%

Egy Déva típusú démonnal van dolgotok.

Házi recept ellenük:

- 1 gerezd fokhagyma

- 1 fej vöröshagyma

- 2 kg TV paprika

- 2-3 szem paradicsom

- 5-6 tojás

- 1 marék rizs

- fél kg kolbász/virsli

A hagymákat feldarabolod olajon üvegesre pirítod teszel rá sót borsot + a feldarabolt paradicsomot ezt jól összefőzöd.

Majd mehet rá a feldarabolt paprika és mikor már majdnem kész mehet rá a rizs. vársz 10 percet amíg jó lesz a rizs és mehet rá a tojás és a kolbász/virsli. Ezeket jól összefőzöd és kész is.

Ebből a főzetből kell a szobák MINDEN ÉSZAKI sarkát vékonyan lekenni majd a maradékot elfelezni és a 2 szomszéd ház falára kenni. Ha csak 1 szomszédotok van akkor a legközelebbi buszmegálló táblájára kell kenni.

Ha ezzel megvagy csupaszra kell borotválnod 1 fekete macskát és fel kell áldozni 3 százlábút máglya által.

És kész is.

2016. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Velem történt már ilyesmi

Ha gondolod elmeselem privátban,írj rám ha szeretned

2016. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyet értek az #5tel. Sajnálom. Tévedtem. Szellemek léteznek, és az ötös tökéletesen leírta a választ. Jah és 4. Mondj nekem 1 példát, hol logikus magyarázat ez a szellemesdi...?
2016. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Làtszik hogy nem élted még àt ;)
2016. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát nem. Nem szokásom képzelegni:)
2016. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

~ Mindaddig mondja valaki, hogy nem létezik, míg saját maga át nem éli...


Utána meg a sírás rívás és a kutya nem fog hinni neki... főleg ha a haveri köre is szkeptikus.

2016. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!