Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Erzem a szellemeket. Mit tegyek?

Erzem a szellemeket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tobbszor ebredek fel ejszakankent arra, mintha valaki lenne mellettem. Nem latom, csak erzem a boromon a levego mozgasat (zart nyilaszarok, kizart, hogy jarjok ilyen erosen a levego). Szuleim mondtak, hogy kiskoromban lattam egy kislanyt az egyik szoba sarkaban, es feltem tole nagyon. Mai este szagokat ereztem. Nem kellemetlen, de nem is parfum. Korbeszagoltam mindent, de semminek nincs ilyen szaga, es csak neha csapja meg az orromat. Mi a teendo ilyenkor?

2016. júl. 31. 00:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha aszt szeretnéd, hogy megszűnjön, és hiszel Istenben, akkor egész egyszerűen, kérd Őt ilyenkor, illetve már előtte, esténként, hogy ne engedje érzékelned azt a másik világot, és védjen meg tőlük.

A szellemekkel pedig gondolatban határozottan, de barátságosak közölheted, hogy nem szeretnél kapcsolatba lépni velük, és te sem akarod zavarni őket az ő világukban, és legyenek szívesek, ők se zavarjanak téged a te világodban.

2016. júl. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
elnézést, * azt, nem aszt
2016. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%

Nyugi, csak én voltam az. A hálószobaablakodon keresztül mentem be a házba, majd át a konyhádba, mert el akartam lopni a nutellád. Nem találtam meg.

Ha esetleg elárulod hol szoktad tartani, legközelebb nem állok az ágyat mellé az alvó alakod szuggerálva, hátha valami csoda folytán rájövök.

2016. júl. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az szerintem penész szag lehet, szellemek pedig nincsenek. Azok démonok.
2016. júl. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Csak finganod kell, azt érzed.
2016. júl. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

Míg fiatal az ember fejlődik az agya, produkálhat érdekes hallucinációkat, olyat is amit átélsz. Én például néha színeknek vagy eseményeknek éreztem az illatát. Tele lett az orrom mondjuk narancsillattal ha kellemes környezetbe kerültem.


Most utánanéztem, van rá fogalom, szóval talán enyhe szineztéziám volt. Érdekes, úgy néz ki ez az auralátás tudományos magyarázata is. Van olyan szinesztéziás ember aki színeket lát bizonyos helyzetben egyes emberek körül, mint ahogy egyesek pl. a számokat színesnek látják.

2016. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Fújd el, hesegesd el őket.
2016. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Vagy valaki üzenni akar valamit.
2016. júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
A paranoia nem egy ritka jelenség, mindenesetre nem ártana egy pszichiáterhez fordulni. Ez már hányadik kérdés neked?
2016. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Milyen korú és nemű vagy?

Privátban írj, segítek!

2016. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!