Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Durva rémálmom volt azt...

Durva rémálmom volt azt álmodtam, hogy a rake ott volt a kertemben és megtámadott, lehet eljön értem?

Figyelt kérdés

Nem igazán foglalkoztam egyáltalán a the rake témával már régóta ( meg igazából egyszer sem igazán merültem bele csak elvileges felvételeket és képeket láttam róla de azokat is nagyon régen ) és nem is igazán aggódtam amiatt, hogy valaha is ilyesmivel találkozom.


Álmomban valamikor éjfél környékén hazaértem megnyugodva azzal a tudattal, hogy ismét sikerült hazaérnem problémamentesen elkerülve minden kötekedő és egyéb kellemetlen alakot akikkel gyakran lehet találkozni a városban estefelé. Bementem a kapun és kimentem a lépcsőház belső kertjében ahogy mindig szoktam és a szokásos látkép fogadott. Minden úgy a helyén volt ahogy az lenni szokott teljesen úgy mint a valóságban így semmiből sem látszott, hogy ez csak egy álom. A fehér barna foltos macskánk is ott hasalt a fűben mint mindig amikor hazajövök csak most valami sovány emberszerű lény ott guggolt nekem háttal és nézte. Meglepődtem de elsőnek még nem gondoltam arra, hogy ez egy nem emberi lény ezért felháborodottan odakiabáltam neki, hogy " Ki a f_sz vagy te? " Aztán megfordult és hasonló volt a látvány mint ezen a felvételen: https://www.youtube.com/watch?v=14mYWqCdYaA annyi különbséggel, hogy nem voltak ajkai így a szájánál látszódott a durva fogazata és a véres ínyei. Groteszk sikoltó hangot hallatva elkezdett körülöttem nagyon gyorsan szaladgálni ami eléggé összezavaró volt így nem is nagyon tudtam melyik irányba meneküljek, hogy bezárkózzam vagy valami fegyvert keressek ellene.... aztán elkapott, szörnyű fájdalmat éreztem, majd felébredtem levegőért kapkodva meglepődve de mégis megnyugodva, hogy az ágyamban vagyok és nem haltam meg. Az általános szürreális álmoknál sokkal valóságosabban tűnt ez az egész mintha csak a valóságot vagy esetleg a jövőt láttam volna. El fog jönni értem?



2016. aug. 1. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ő nem jön el, vannak csicskásai, akik elvégzik ezt a feladatot. De ezt te is tudod, a tudatalattid már megjósolta a jövőd: elküldi érted a rézfaszú majmot egy gereblyével, aki először a nyelével megerőszakol, aztán meg agyonver vele!
2016. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Ööööm... meggondoltam magam, nem jövök el érted. ;)
2016. aug. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Anti Vicious ***** válasza:
85%
Nem akartalak megijeszteni, nehari, de kiszereti ha a hata mogott sunnyognak mikozben nyugodtan sz*rni akar!? Udv a Rake
2016. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ami azon a képen van hát....... kell egy olyan jelmez ;)


nem fog eljönni érted, csat tudat alatt beprogramoztad magadnak ezt az álmot és ezt a gondolatot :) ha az ellenkezőjével biztatod magadat tutira nem fogsz félni ;)

2016. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nah? Eljött érted? egyébként meg gondolj arra, hogy csak azokat ölte meg akik a szemébe néztek. Tehát ha érzed, hogy valami ül a lábaidon ne nyisd ki a szemed. (ezt csak nyugtatásként írtam, én nem hiszek benne)
2016. aug. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez már csak akkor lett volna viccesebb ha amikor felkelsz ott ült volna kitekert testartással az ágyad végén.
2016. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!