Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Anyukám elmesélte egy gyermekk...

Anyukám elmesélte egy gyermekkori esetét. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Volt egy öreg fekete macskájuk, 16 17 éves volt és a szomszédok már mondták hogy túl öreg meg kéne ölni az apja brutális ember volt és árammal ölte meg. Berakta egy ketrecbe leöntötte vízzel és rányomta a 220v több óra fél nap volt és addig nyomta az áramot míg el nem pusztult. Anyám először tegezte az apját és azt mondta a tettedért súlyos árat fogsz fizetni. El is kezdett félni az apjától amiért ezt mondta de úgy érzi nem ő mondta. Akkor volt anyám 13 most 50. Ami ezután történt az hihetetlen!

A házat elkezdték ellepni az egerek

1. Nap 10-20 egér

2. Nap 100-200 (kétszobás konyhás falusi ház)

3. Nap 10000-1000000vagy több.

Kihívta a hivatalt mert annyi volt hogy gumicsizmában kellett gázolni bennük és nem jöttek ki a házból. A tűzoltók kénnel ölték meg! Az örege ásott egy nagy gödrött és ki kellett ásni a házat az egér tetemekből. Soha előtte és azóta nem jegyeztek fel ekkora inváziót. Az 5m mély félgömbölyű 7m átmérőjű árok megtelt és púpos lett. Lementem a falujába felkerestem névszerint a régi osztálytársait és megkérdeztem és emlékeztek a történetre tehát nem hazudott, bocsánat nem hittem a saját anyámnak 27 évesen. Utána a helyi hivatalban az 1970 bejegyzései között megtaláltam feljegyezve és aláírva anyám apjának a nevével. Az egértetemek között a legfiatalabb egér 8 hónapos volt nem találtak újszülöttet. Szerintem básztet istennő haragja lehetett. A történet igaz és megmagyarázható ok nincs és van haverom anyám falujában évek ta és ő még nem látott egeret. A ház lakhatatlanná vált le kellett bontani kivéve a tartófalakat mert ahhoz nem nyúlt az egér. A tűzoltó eggyett ütött a falba és lledölt a fél ház. Úgy még eszembe jutnak mit mesélt még 2 órán át mesélt. Számomra is hihetetlen. A megmaradt házrészből talicskával hordta ki az egeret. Gondoljátok végig én megosztottam várom a véleményeiteket egy biztos nem hazudnak egy 1970 hivatalos iraton képekkel. Azt sajna nem fotózhattam le. De én láttam ahogy gyermekkori anyám az apja anyja közös képen egy (tonna) egérrel áll. Még a nagymamám is emlékszik rá őt is felkerestem.



2016. aug. 19. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Tévedsz, ugyanis nem valamiféle istenség áll ez mögött, hanem a jó öreg földanya.
2016. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
A macskákat már az ősi egyiptomban is szent állatként tisztelték.Elpusztításukért halálbüntetés járt.Szegény kis állat mit szenvedhetett:(
2016. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Az én apukám poénból petárdát dugott egy cica seggébe, és robbant.

Ezt soha nem tudom megbocsátani neki

2016. aug. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Még dolgoznod kell a történeten, hogy megüsse a tanmese szintjét.

Mostani állapotban egy mondat nagyon hiányzik a végéről:

messze volt, rég volt, igaz sem volt.

2016. aug. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm.
2016. aug. 19. 13:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 220-szal megráznak egy macskát, ahhoz nem kell több óra, fél nap, hogy elpusztuljon, mert sajnos azonnal kimúl.Még egy ember is simán azonnal belehalhat.
2016. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért volt olyan érzésem, amikor a soraidat olvastam, hogy ezeket csak olvastad, és itt-ott átírtad, megtoldottad.

Kezdjük ott, hogy ha nekem azt mondaná a szomszédom, vagy ki, hogy a macskám már öreg, akkor még nem vezetnék bele áramot, és mindehez nem eszkábálnék egy komolyabb szerkezetet.

Szóval nem oltalak le, a fantáziád a helyén van, de találd meg a saját stílusod, és egészen jó író lehetsz majd.

2016. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj, csak véleményt kértem. Igaz a rartalmára úgy értettem hogy mire vélhető az egér jelenség pl: racionális magyarázat, de mindegy. Függetlenül a történet hitelességétől.
2016. aug. 21. 08:11
 9/11 anonim válasza:
Az én cicám neve Básztet😃😃(tudom nem a kérdésre válaszoltam
2016. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

03:02-es válaszolónak, na ezt én sem bocsátanám meg, ha valaki megolne egy állatot. Pláne hogy így, szánalom.

/egy büszke cicagazdi/

2016. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!