Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Paranormális jelenség itthon?

Benjiro Hungaria kérdése:

Paranormális jelenség itthon?

Figyelt kérdés
15 fiú vagyok. Én és apám nem hiszünk az eféle spirituális dolgokban. De volt egy dolog, ami nagyon megrémisztett. Idén januárban, egyik nap anyukám este 11 óráig egy barátnőjénél volt, mikor elindult haza fele és gondoluk apukámmal hogy meglepjük valamivel mire haza jön. Néztünk ki az ablakon hogy az autóval mikor kanyarodik be az utcánkba (mivel egy faluban budapesttől nem messze lakunk egy zsákutcában), és észrevettük hogy jön. Ja, és nagy hó volt minusz valahány fokkal. Az autóút amin jött anyám, egy rét van. Szóval jött be az utcán a kocsival, mikor láttunk egy vörös ruhás nőt, ilyen orosz bundás sapkával vagy mi, meg vörös magassarkúval a magas és fagyos hóban állni, de én és apa ne mláttuk az arcát. És a ruhálya ami rajta volt, rövid volt a karján. Annyit láttunk belőle hogy mikor anyám a kocsival elhajtott mellette, mert hogy a nő ott állt az út mellett, anyát nézte és követte a tekintetével, de nem csak a fejét forditotta el hanem az egész teste egyszerre a fejével, amire egy ember nem nagyon képes. Aztán apával egymásra néztünk és mire vissza néztünk már nem volt ott!! Nem hazudok, nagyon félek, még most is hátra nézek miközben irom ezt a mondatot. Azóta nem tudom feldolgozni! Ez mivel magyarázható?? Apámnak volt egy barátja aki pont az ilyenekkel foglalkozott, és ő azt mondta hogy egy másik dimenzióbol jött minket ellenőrizni.. Lehet hogy igy van... A ruhálya nem sima vörös volt, hanem mintha kicsit világitott volna a sötétben... Anyukám azt mondta, hogy amikor elment a nő mellett, a szemébe nézett és furcsa szemei volotak, egy kecske szeméhez hasonlithato. Az arca meg sápadt volt, ezt modta. Azóta nagyon félek, nem merem este a kutyát kivinni sétálni, mert nem merek azon az úton sötétben végigmenni!! ?:( Szerintetek mi lehetett?

2016. aug. 5. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Az már egy paranormális jelenség, hogy 15 fiú vagy. És amúgy ez egyszerre, vagy váltogatod? Amúgy a sapkát usánkénak hívják, és ruháJa.
2016. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
*usánkának
2016. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De miért ment volna ellenőrizni titeket? ez érdekes...
2016. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Jó hír, hogy a jelenség csak szökőévenként jelentkezik, tehát legközelebb 2020-ban, amikor már 19 fiú leszel,

és addigra már nyilván sokkal jobban tudsz majd mit kezdeni egy vörös szörnnyel, mint Al Bundy. :D

2016. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De most miért kell elviccelni?
2016. aug. 6. 09:59
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Ehhez tudni kene hogy meg haltve mar vmeik nagyid pl anyud anyuja? Mert ha igen akk azt mondanam hogy o volt az mert pl ellenorizni akarta hogy jol van e a lanya. Ha meg mind a 2 nagyid el akkor egyeb halott rokon is lehetett. De az is lehet hogy a kornyeketeken bizarr modon halt meg egy nő es halalakor abban a ruhaban volt anit lattal rajta. Ezt igy nehez megmondani.



remelem tudott segiteni


az Inkvizítor

2016. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Azt nem lehetett tudni, de az ilyen jelenségek általános jellemzője, hogy egyszeriek és soha nem ismétlődnek, ezért nem vizsgálhatóak tudományosan. Ha a kecskeszemű forgó néni minden páratlan kedden ott állna az út szélén, akkor ki lehetne menni műszerekkel, stb., és ti egyből nagyon híressé válnátok, az egész világsajtó rólatok beszélne, végre egy tudományosan vizsgálható parajelenség. Persze ha tudományosan vizsgálható, akkor idővel magyarázatot is nyer, és onnantól csak egy jelenség.

Bár pl. a gravitációt is "csak egy jelenségnek" tekintette a fizika, nem parajelenségnek még akkor, mikor semmilyen magyarázat - még elméleti sem - létezett rá, pl. Newton idejében. Szóval, hogy valami "para"-e, az tulajdonképpen nem attól függ, hogy magyarázható, hanem hogy megszokott, normális-e, innen a szóösszetétel második fele: para-normális, a normálison túli. Ilyen szempontból ha egy mindig szelíd, kedves, hovatovább visszahúzódó ember egyszer csak késsel neked ront, az is egy "parajelenség".

2016. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én tudok kommunikálni a szellemekkel, ha szeretnéd megtudni, hogy miért ment valójában, akkor írj nekem privibe...
2016. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha tényleg 15 éves vagy, akkor

- jobban kéne fogyalmaznod,

- jobbnak kéne lenni helyesírásodnak,

- nem akarnál minket ilyen alacsony szinvonalon kitalált történettel eteni.

2016. aug. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
En minden éjszaka talalkozok furcsa dolgokkal nemcsak hogy hallom de lattam is mar. Az otthonomba nem talalom a biztonsagom. Kiskoromba kezdődött es azota kísér.. Menekulok az otthonombol.. Tudnek par dolgok mesélni... :// sajnos.. 17.L.
2016. aug. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!