Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Te hiszel a halal utani...

Lumia 532 kérdése:

Te hiszel a halal utani eletben? Ha igen mire szamitasz halalod utan?

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Reinkarnáció.
2016. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Igen.

Én arra számítok, hogy találkozok azzal, aki már elhunyt, és utána elkezdtem tervezni a következő életem.

2016. szept. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én arra számítok, hogy először átmegyek azon a fényalagúton, amit mindig emlegetnek, aztán lehet, hogy találkozok majd emberekkel, de az is lehet, hogy nem... utána meg kell beszélni valakivel az elmúlt életemet, utána pedig valaki mással el kell kezdeni terevezni a következőt... de lehet közte valamit még csinálni is, tanulni, ilyenek...
2016. szept. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En a halalom utan kulonosebben nem szamitok semmire, csak a vegso nyugalomra.
2016. szept. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom még egyszer sem haltam meg.
2016. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
igen hiszek..
2016. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Jó csajokra!nem ijen mostani nullàkra!
2016. szept. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Istenfélő vagyok. Én ebben hiszek: az élet akkor kezdődött, amikor megfogantunk anyánk méhében. Ebben a pillanatban a testünk és lelkünk mellett szellemet is kaptunk. A testtel és lélekkel ellentétben a szellem nem halandó, hanem örökkévaló.

Amikor a test és lélek meghal, akkor a szellem eltávozik a testből, és a túlvilág jó vagy rossz angyalai közül várja egy, attól függően, hogy az illető békét kötött-e életében Istennel. Ha békét kötött, akkor egy jó angyal viszi föl a Mennybe az embert, ha olyan szellemi állapotban halt meg valaki, hogy nem békült meg Istennel, akkor sajnos egy rossz angyal várja őt, aki a pokolba vezeti örökkévaló szellemét.

Itt egy ideig várakozunk, hogy megtörténjen Isten ítélete. Mindenki megáll majd Isten előtt és megbeszéli Istennel, mire használta fel életét itt a Földön. Ezután megy örökre mindenki arra a helyre, amelyet Isten kijelölt a számára.


Ha jó csajok várnának, az azért elég gáz lenne, mert valószínű ha az örökkévalóságot jó csajokkal kellene tölteni, azért azt előbb-utóbb megunná az ember. Ennél valami több kell....

Nem azért mondom, mert nem tetszenének a "jó csajok", hanem azért, mert ismerem az embert, megszerez valamit, és egy idő után megunja, kiég, még több kell neki. Ezt pedig a "csajban" nem tudjuk megszerezni, Isten viszont tudja mire van szükségünk.

2016. szept. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A jó szep csajokra szamítok én nem unnam meg őket! Éjjel nappal csak menne a tövsi
2017. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!