Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha valakivel az életben...

Ha valakivel az életben nagyon szoros kapcsolatunk volt, akkor halála után is megmaradhat ez a kapcsolat, segíthet, küldhet jeleket, h mi a helyes út?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen sem.
2012. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pedig azóta megváltozott az életem...sikeres lettem,és a szerelem is rám talált ... mert követtem a jeleit,az én drága halottamnak...
2012. febr. 3. 17:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a pozitív gondolkodás :)
2012. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Az attól függ hogy milyen szempontból nézed a dolgot.

2012. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
el telt már egy év? és kapod még a jeleket?
2012. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hónapok teltek el...és igen kapom, a halála után amúgy rögtön kaptam egy nagyon fontos és alapvető jelet,és azóta azt követem...
2012. febr. 4. 21:23
 7/11 anonim ***** válasza:
én ugy tudom hogy 1 évig járhatnak visza azért kérdeztem meg 1 év után zárodik be a kapu az élő és holtak világa kőzőt
2012. febr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem már a halál utáni következő nap küldött egy jelet, és én azt elkezdtem követni...megváltoztatta az életemet...
2012. febr. 5. 09:08
 9/11 anonim ***** válasza:
én eszt értem nem aszt montam hogy egy év mulva hanem aszt hogy 1 évig valo szinü ha elfog telni a halála otta ezek a jelek is meg fognak szüni
2012. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Annak örülök hogy az életed megváltozott és jobb irányba halad,de az biztos hogy ez nem annak tudható be amire te gondoltál.

Hiszen Biblia felvilágosítással szolgál a halottak állapotáról. A tanítása így hangzik: Amikor valaki meghal, megszűnik létezni. A halál az élet ellentéte. A halottak nem látnak, nem hallanak, és nem gondolkodnak. Az embernek nincs olyan része, amely túlélné a test halálát. Nincs halhatatlan lelke vagy szelleme.

Miután Salamon megjegyezte, hogy az élők tudják, hogy meghalnak, ezt írta: „a halottak semmit sem tudnak.” Majd hozzátette ehhez az alapigazsághoz, hogy a halottak nem képesek sem szeretni, sem gyűlölni, és hogy a sírban „sem cselekedet, sem tervezés, sem ismeret, sem bölcsesség nincs” (Prédikátor 9:5, 6, 10). A Zsoltárok 146:4 ehhez hasonlóan kijelenti, hogy ha valaki meghal, „elvesznek gondolatai”. Halandóak vagyunk, és nem éljük túl a testünk halálát. Életünk olyan, mint egy gyertya lángja. Ha kialszik a láng, nem megy sehová. Egyszerűen megszűnik létezni.

2012. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!