Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A kutyám szellemet látott?

A kutyám szellemet látott?

Figyelt kérdés

A faházunk mellett elkezdett szaglászni ma.

2 perc múlva ki kellett mennem mert egy félkörnyi helyet ugatott.

Megnéztem de nem volt ott semmi csak az aszfalt,nagyon hangosan ugatott és kicsit remegett is.

Megszagolta a helyet majd visszahátrált és ezt csinálta kb 3 percen keresztül,olyan volt mintha egy ember állna és körbeszaglászná.

Aztán megfordult és elkezdte szaglászni a fát,majd megint megfordult de már nem volt ott semmi,végigszagolt mindent,mintha keresné újra azt amit eddig ugatott.

Ijesztő,tavaly voltunk ilyen szellemirtás féleségen,mert 3-an meghaltak ebbe a házba előttünk meg régen temető volt.

Nem nézünk horrort meg semmi ilyet,még babonásak se vagyunk de ettől megijedtünk.

Szerintetek ez mi lehetett?


2016. aug. 27. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valamilyen állat mehetett ott, de biztosan nem szellem. Fele4sleges pénzkidobás volt a szellemírtás is, mert a halottak nem jönnek vissza. Csak megjegyzem, hogy ma már szinte minden ház helyén volt valamikor temető.
2016. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,hát kinek mi,amióta csináltunk szellemirtást valamiért biztonságosabbnak éreztem a lakást és ki mertem menni a konyhába vagy a mosdóba :)
2016. aug. 27. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
A kutyák azt is látják, amit az emberek nem. Igen, lehetséges, hogy szellemet látott.
2016. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Persze aki nem hisz benne, az úgyis azt fogja mondani, hogy nem az volt. Kívánom nekik, hogy soha ne is legyenek ilyen tapasztalataik, nem szívderítő. Egyébként ettől függetlenül valamilyen állat is lehetett, vagy a nyomait érezhette, nem kell a legrosszabbra gondolni.
2016. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A városban a fő utca egyik oldalán egy temető volt, de az 50-es években már nem nagyon engedtek oda temetkezni. A tanács kisajátított egy területet, és felparcellázta házhelyeknek. Családi házak épültek ott és soha senkit nem háborgattak a szellemek. Csak azt háborgatják, aki hisz benne.
2016. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Állatot látott vagy hallott vagy a szagát érzi.A ugatással az jelzi hogy ez az ő területe a másik takarodjon. Ha egy helyen szaglászott, akkor az állat odavizelhetett és azt érzi. Ha remeg akkor izgatott vagy felhúzta magát. Ha a fát is szagolta akkor lehet hogy egy másik kutya volt. Szellemek meg nincsenek.
2016. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy kutyád mit látott, miért minket kérdezel?

Én még a kutyádat sem láttam!

2016. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!