Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fogatlan ember vámpírrá...

Fogatlan ember vámpírrá változik, akkor vissza nőnek fogai?

Figyelt kérdés
Ha egy ember vámpírrá változik, akkor lesz vámpír foga. De mi van ha fogatlan ember, vámpírrá változik? Akkor lesz neki vámpír foga vagy nem?

#vámpír #fogatlan ember
2016. nov. 25. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Először visszanő a foga, aztán válik vámpírrá.

Fog nélkül nehéz úgy harapni, hogy kiserkenjen a vér.

2016. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Akkor szívószálat használ.
2016. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nőnek fogai. Szúnyogot tenyészt, és a vérrel teli szúnyogokat eszi. Ehhez nem kellenek fogak.
2016. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor visz magával bökőt.
2016. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neki a többi vámpír vérlevest készít.
2016. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor protkót kap.Vámpírprotkót a fogorvostól.
2016. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez attól függ, hogy melyik vámpíruniverzumban gondolkodunk. Szerintem egy Darren Shan tutira nem növesztené újra egy fogatlan ember összes fogát csak azért mert vámpírrá változik. De egy Twilightban simán visszanőnek a fogai.


Vámpírfoga viszont mindenképpen lesz, ez is hozzátartozik a vámpírléthez.

2016. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En csak a szemelyes elmenyemet tudom leirni, de majd meg megkerdezem a tobbieket is es utana leirom. Szoval elotte nekem negy fogam hianyzott, kettot fogorvos huzott ki - szoval azok mostanaban hullottak ki - , a masik kettot viszont meg jo par evtizeddel ezelott vesztettem el. Az atvaltozas utan viszont mind a negy visszanott, pedig az utobbi idoben figyelek ra, hogy csak csirkeket meg ragcsalokat tamadjak meg, vagy olyan embereket (esetleg hibridket), akiknek a hianya majd senkinek nem tunik fel (peldaul rocksztarok, hires szineszek stb.). Az utobbiak vere azonban sokkal izletesebb, zamatosabb, most is osszegyult a nyal a szamban - mar csak a gondolatatol is.
2016. dec. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!