Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy a nagymamám...

Lehetséges, hogy a nagymamám szelleme beleköltözött a szilvalekvárba?

Figyelt kérdés

Sajnos meghalt a nagymamám, mi pedig úgy döntöttünk, hogy kipakoljuk a házban maradt kaját, illetve kicsit rendberaktuk a dolgokat.

Nagyon rosszul éreztem magam (lelkileg) eközben, de betudtam annyinak, hogy még nem dolgoztam fel teljesen a történteket.

Én nem is hoztam haza semmit csak egy csomag rízst és egy üveg szilvalekvárt ( ezt ő csinálta, ez volt a kedvenc lekvárom ). Azonban ezek után kezdődtek a bajok.


A lekvárt a kamrába tettem, másnap reggelre tönkrement az összes alma amit ott tároltunk (mind megrohadt, pedig este még gyönyörűek voltak).

Aztán pedig orrfacsaró bűz kezdett terjengeni mind a kamrában, mind pedig a konyhában. Mindent átkutattunk, hátha valami megromlott vagy egy egér döglött meg, de semmi ilyen nem történt.

A legrémisztőbb viszont az volt, amikor a következő reggelen a lekvár a konyhaasztal szélén volt, amikor biztos, hogy a kamrában maradt.

Aztán úgy döntöttem, hogy kinyitom, de nem tudtam, a férjem sem. Egyszerűen teljesen legyengültünk mikor az üveghez értünk. Mintha nem akarná, hogy kinyissuk.


Ezek után kiraktuk a sufniba a lekvárt és minden furcsaság megszünt. Illetve, már a kamrába volt büdös, meg a szerszámok szana szét hevertek , kb. mindennap másként.


Ennek már egy hete, mármint mióta kezdődött. Szerintetek kidobjuk a lekvárt? Lehet, hogy a nagyim van benne? Ha igen miért ilyen agresszív?



2016. nov. 27. 16:33
1 2 3
 21/26 Hyori válasza:
*elvetted (Bocsi a szótár minden szavam kijavítja)
2016. dec. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 SpilerHUN ***** válasza:
14%
Ez régóta a legjobb topik amit olvastam! :D :D :D
2016. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Fleurr ***** válasza:
43%
Ezotéria/Természetfeletti lények részlegen sosem unatkozik az ember. Sok a troll válaszadó. Főleg vámpíros kérdéseknél.
2016. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Igen,a lekvár eltette a nagymamát.
2016. dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehet gratulálni a sok idétlenkedő hozzászólónak.


Mit csinálnátok, ha veletek történne meg egy ilyen eset? Szerintem be... becsinálnátok a nadrágotokba.


Kérdező, a kérdésedre a válasz az, hogy valószínűleg egy entitás (nem 3 dimenziós lény) "evett" a lekvárból. Nehogy megegyétek!!!


Többit megírtam privát üzenetben.

2016. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ennyi hülyeséget! :))) Épp szilva lekvárt főzök és kavarás közben unalmamban erre kerestem itt.
2021. szept. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!