Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek tényleg léteznek?

Szellemek tényleg léteznek?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy egy meghalt személy szelleme vigyázzon ránk? Lehet a szellemek jelenléte megnyugtató? Lehetnek-e a szellemek meghalt személyek lelkei? Lehetséges-e hogy tudatni akarnak velünk valamit? Tudunk velük valamilyen módon kapcsolatot teremteni?

2016. dec. 20. 16:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én személy szerint nem hiszek bennük, de tudom, vannak akik szerint igenis léteznek.
2016. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy szeretne vigyázni rád ám nem tud mivel ahhoz hogy melletted maradjon energia kell neki amit belőled szív el . Egy entitás jelenléte sosem megnyugtató , a szellem lehet meghalt személy . Hogy tudatni akarnak veled valamit az lehetséges ám az is hogy magad tartod itt őt az érzelmeiddel . S igen lehet velük kapcsolatot teremteni
2016. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen.

Igen.

Igen.

Nem hogy lehetnek. Szinte mindig olyanok.

Lehetséges.

Igen.

2016. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Test-lélek-szellem kombináció az örök ebben nem kell,hogy higgy ,de e nélkül még egy karalábé sem lehetnél.
2016. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen

Nem feltétlenül

Persze

Lehet, de nem biztos

Igen

2016. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az első kérdésedre is igen(elozo válaszoló vok)
2016. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 alexa.0411 válasza:

nem

csak a "rossz" szellemek jönnek a Földre, és azt nem éppen megnyugtatónak nevezném..

igen, a szellemek csak az elhunytak lelkei

erre nincs jó válasz, mivel a "rossz" szellemek rossz dolgokra késztetnek, és itt nem feltétlenül öngyilkosságra kell gondolni

lehet egy elhunyt szellemét idézni, viszont az nagyon veszélyes, mivel itt ragadhatnak és az senkinek sem lenne jó

2016. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Janika51 ***** válasza:
Nem, nem lehetséges! Meghalt személy szelleme, nem lehet jelen ebben a világban, vagy e világhoz közeli síkban!Minden vissza kell, hogy menjen a kiindulási ponthoz!Az ilyen sikon túli energiákkal, inkább ne teremcs kapcsolatot!
2017. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dom27 válasza:
Alexával értek egyet de lehetnek kivételek(ha léteznek) hogy mondani vagy mutatni akar valamit csak nem úgy jön össze neki és megijeszt vagy szándékosan csinálja
2017. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Tudunk kapcsolatot teremteni szellemekkel, de szerintem elég merész dolog kapcsolatba lépni velük (amúgy is betojós fajta vagyok), mert ilyenkor lehet, hogy ártani akaró szellemeket, démonokat is beengedünk a világunkba.


Meghalt személy lelke szellemként lehet úgy, hogy vigyáz ránk. Erre példa anyukám. Nagyim halála óta valami/valaki anya körül mozog, ezt anya mesélte, én hiszek neki, szerintem nagyim lehet.


Illetve lehet, hogy tudatni akarnak velünk valamit.


Akárki akármit mond, nagyon sok furcsaság történik nap, mint nap a világban, amit nem tudunk tudományosan megmagyarázni, szerintem vannak szellemek.

2017. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!