Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit akarhat tőlem?

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Amit most írok, az nem kamu. Persze a szkeptikusok úgy se hiszik el, de jobb dolgom is lenne, mint éjnek éjjelén trollkodni itt.

Szóval amikor kicsi voltam, (kb 8-9,éves) anyukámmal elköltöztünk az akkori nevelőapámhoz egy másik városba,új házba. 13 éves koromig éltem ott, de elég durva dolgok történtek.

Mindig úgy éreztem, hogy figyelnek.

Soha nem mertem egyedül lenne, folyton hangokat hallottam, és párszor láttam is dolgokat.

Kényszer beteg lettem, szorongásaim voltak, pszichiáterhez vitt az anyukám, írták gyógyszereket, minden hónapban járni kellet.

Egyszer gépezetem, amikor kikapcsolt a monitor, és láttam, hogy áll valaki a hátam mögött.

Vagy volt olyan, mikor hallottam, hogy valaki járkál.

Bekapcsoltak dolgok. Bizonyos időszakban (egy - két hónapig) folyamatosan felébredtem három és fél négy között, arra az érzésre, hogy valaki figyel.

Sokáig anyukám mellett aludtam, annyira féltem. Nagyon nyomasztó érzéseim voltak.

Párszor megesett, hogy szó szerint megvesztem.

Teljesen magamkívüli állapotba kerültem egyszer.

Éreztem hogy valaki áll előttem, amíg az ágyon ültem. Sírógörcsöt kaptam, már majdnem a szám is habzott, sírva bújtam anyuhoz, mire beért a szobába. Ilyenkor úgy éreztem, hogy már nem bírom ezt a nyomást.

Remálmaim voltak, mindig ugyan az. Hogy az előszobában lévő nagy feszület fejjel lefelé lóg a falról, a rajta lévő Jézus vérzik, és hangokat hallok, hogy "takarodj innen."

Én csak velem voltak ezek a dolgok.

Volt olyan is, hogy amikor fürödtem, egy apácát láttam az ajtóban állni.

A szüleim akkor nem hittek nekem, de miután elköltöztünk, azóta nem félek. (Akkoriban még a wc-re se mertem egyedül kimenni) Otz elképzelhetetlen volt, hogy akár egy szobában egyedül maradjak, itt meg már akár az egész lakásban egész éjszakára, ezért anyu már elhiszi, valamint azóta pszichiátrhez se járok.

De a mai napig mindig álmaim vannak a házról, remálmok, és nem hagynak nyugodni. Mintha azt akarnák, hogy vissza menjek.(Ami lehetetlen, mert el lett adva, fel lett újítva) két emeletes családi házról van szó.

Elképzelésem sincs, mit tegyek, hogy ezek a dolgok, álmok megszünjenek.

Mi lehetett ez egyáltalán, és akar-e még valamit tőlem? Örülnék a privát üzeneteknek is...

16/L



2016. dec. 24. 02:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekel :o
2016. dec. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Sajnalom hogy beteg vagy. Probalj nem foglalkozi ezekkel a jelensègekkel ès elmulik
2016. dec. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
...nem vagyok beteg. Mint írtam ezek csak addig tartottak amíg ott laktunk!
2016. dec. 24. 10:54
 4/14 anonim válasza:
93%
Rendes kirázott a hideg. Abban a házbam valami nagyon nagy dolog történhetett. Valamit a tudomásodra akartak hozni vagy a házban lakott valaki régen akinek a szelleme itt maradtt és el akart küldeni. Rosszabb esetben ez nem is szellem hanem démon aki belőled nyert energiát azáltal h féltél. Szerintem keress fel egy ilyen témára szakos embert. Járj minnél többet el otthonról.De nagy a valószinűsége annak h ez a természetfeletti lény rád kapcsolódott és valamit tudatni akar veled. Írtad h nevelőapukád van. Nem volt neki előző felesége vagy baràtnője aki meghalt vagy valami?
2016. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szia! Az előző felsege meghalt...
2016. dec. 24. 13:06
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
gonosz, az biztos. Én egy démonra tippelek, akinek nem tetszik az ottléted, valamiért kötődik a helyhez. Valahogy meg kéne tudnod, hogy ki az. Lehet, hogy valamikor ember volt. Vagy sosem volt ember...
2016. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Bocsáss meg, de a tüneteid paranoid skizofréniára vagy hasonló paranoid zavarra utalnak. Kár, hogy nem jársz mostanában pszichológushoz(pszichiáter), mert ha mással nem, hát gyógyszerekkel, de vissza lehetne szorítani ezt a kóros elmeállapotot. Szerintem olvasd el újra, hogy mit írtál, és vedd észre benne, hogy nem minden stimmel.


Figyelj, a hangok, a nehéz alvás, a szorongás, az alakok látása, az ideiglenes "megveszettség", az hogy érzed hogy figyelnek, stb. Igen árulkodó jelek egy súlyos problémára. Valószínű, hogy a költözés viselt meg.Javaslom hogy keress fel egy orvost amíg még nem késő.


Sok sikert kívánok, hogy meg tudd oldani a helyzetet.

2016. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves előző kommentelő! Mondom, ismétlem, nem küzdök semmilyen elmebajjal! Nem viselt meg semmilyen költözés, tudom amit tudok! Semmilyen skizofrénia nincsen. ÉS ISMÉTLEM, MÁR NINCSEM SEMMI, AMI OTT VOLT. Úgyhogy minek szednék gyógyszereket? Mit szorítsak vissza,a józan eszemet?
2016. dec. 24. 14:59
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Kérlek, én segítő jelleggel írtam véleményt, és nem kötözködésből. Az agresszív hangvételeddel pont hogy nem győztél meg az igazadról. Jobb lenne ha ezt higgadtan intéznénk.


Ha igaz az, hogy semmi sem maradt meg az akkori tüneteidből, akkor miért vannak rémálmaid azzal a hellyel kapcsolatban?


Legalább próbáld megfogadni a segítő tanácsot ahelyett, hogy zsigerből elutasítanád.

2016. dec. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Rendben, sajnálom, túl reagáltam, de nagyon nem szeretem, amikor ez után a történtet után mindenki ezzel jön.

A rémálmok igen gyakori jelenségek, nem igaz?

Már nincsennek félelmeim, ebből is tudom hogy nem velem volt a hiba.

Utoljára tavaly voltam pszichiáternél, többet nem. Ugy érzem, nincsen rá szükségem. Nyugodt vagyok, higgadt.

2016. dec. 24. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!