Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit akarhat tőlem?

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Amit most írok, az nem kamu. Persze a szkeptikusok úgy se hiszik el, de jobb dolgom is lenne, mint éjnek éjjelén trollkodni itt.

Szóval amikor kicsi voltam, (kb 8-9,éves) anyukámmal elköltöztünk az akkori nevelőapámhoz egy másik városba,új házba. 13 éves koromig éltem ott, de elég durva dolgok történtek.

Mindig úgy éreztem, hogy figyelnek.

Soha nem mertem egyedül lenne, folyton hangokat hallottam, és párszor láttam is dolgokat.

Kényszer beteg lettem, szorongásaim voltak, pszichiáterhez vitt az anyukám, írták gyógyszereket, minden hónapban járni kellet.

Egyszer gépezetem, amikor kikapcsolt a monitor, és láttam, hogy áll valaki a hátam mögött.

Vagy volt olyan, mikor hallottam, hogy valaki járkál.

Bekapcsoltak dolgok. Bizonyos időszakban (egy - két hónapig) folyamatosan felébredtem három és fél négy között, arra az érzésre, hogy valaki figyel.

Sokáig anyukám mellett aludtam, annyira féltem. Nagyon nyomasztó érzéseim voltak.

Párszor megesett, hogy szó szerint megvesztem.

Teljesen magamkívüli állapotba kerültem egyszer.

Éreztem hogy valaki áll előttem, amíg az ágyon ültem. Sírógörcsöt kaptam, már majdnem a szám is habzott, sírva bújtam anyuhoz, mire beért a szobába. Ilyenkor úgy éreztem, hogy már nem bírom ezt a nyomást.

Remálmaim voltak, mindig ugyan az. Hogy az előszobában lévő nagy feszület fejjel lefelé lóg a falról, a rajta lévő Jézus vérzik, és hangokat hallok, hogy "takarodj innen."

Én csak velem voltak ezek a dolgok.

Volt olyan is, hogy amikor fürödtem, egy apácát láttam az ajtóban állni.

A szüleim akkor nem hittek nekem, de miután elköltöztünk, azóta nem félek. (Akkoriban még a wc-re se mertem egyedül kimenni) Otz elképzelhetetlen volt, hogy akár egy szobában egyedül maradjak, itt meg már akár az egész lakásban egész éjszakára, ezért anyu már elhiszi, valamint azóta pszichiátrhez se járok.

De a mai napig mindig álmaim vannak a házról, remálmok, és nem hagynak nyugodni. Mintha azt akarnák, hogy vissza menjek.(Ami lehetetlen, mert el lett adva, fel lett újítva) két emeletes családi házról van szó.

Elképzelésem sincs, mit tegyek, hogy ezek a dolgok, álmok megszünjenek.

Mi lehetett ez egyáltalán, és akar-e még valamit tőlem? Örülnék a privát üzeneteknek is...

16/L



2016. dec. 24. 02:35
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
12:55-ös vagyok. Akkor ez egy nagyon ártó szellem vagy démon. Nem tűri h a volt férje boldog legyen mással ezért így árt. Magának akarja még holtan is. Ami azt jelenti h ezáltal tett rád egy rontást is. Az álmok azért vannak mert ugye a házat nem hagyta el hanem a rontás az álmokon keresztül figyelmeztet. Nem tudom hova valósi vagy de én ismerek olyan embert aki segíthet és nem kamu pénz lehúzós hanem ismerős aki ért ezekhez és önzetlenül segít
2016. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
0%
Ugyanaz vagyok még. A felesége hogyan halt meg tudod esetleg? Ha a lelke nem nyugszik még mindig lehet neked kell segíteni ebben
2016. dec. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem fogadd meg más tanácsát, és keress fel egy pszichológust..Sokszor te sem tudod hogy próblémád van, vagy pedig nem hiszed el, de érdemes lenne megpróbálnod.
2016. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Janika51 ***** válasza:
Egy démon, vagy gonosz szellem lehetett, ami mondjuk valakinek a halálát okozhatta, aki ott élt! Nem nyughatatlan elhunyt lélek, ilyesmi nem létezik! Már akkor el kellett volna költözni, vagy profi démonűzőt hivni, bár az ilyen nagyon kevés van, és akkor nem lettek volna ilyen pszichés gondjaid, egy gyereknek ezt nagyon nehéz feldolgozni!Már nem vagy ott, igy most már minden rendben lesz! Az entitásnak nyomai a lelkedben maradtak, ezeket mindig utasidsd el, s próbáld legyőzni az álmaidban, próbáld Te irányitani az álmaidat! Ha nem megy, kérj segitséget, s nem pszichiáterre gondolok!
2017. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!