Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a házunkban, vagy...

Szellem van a házunkban, vagy más a magyarázat? Bővebben alább.

Figyelt kérdés
Érdekes dolgokat tapasztalunk már évek óta a házunkban. Időről időre furcsa kopogások, tárgyak ropogása hallatszik főként éjjel. De volt olyan is, hogy napközben, miközben a szobámban ültem olyan jelenség történt, mintha valaki a reluxán végig húzta volna a kezét. Még fél perccel az eset után is látszódott a reluxa mozgása. Volt, hogy állítólag tényér arrébb ment magától ( más családtagom szerint) Talán a legjobban az lepett meg mikor a garázsban a motoromon tevékenykedtem és tőlem 10 méterre az egyik vasszekrényen egy nagy koppanást hallottam. Testvérem most mondta karácsonykor, hogy furcsa fáradtság, levertség fogta el mikor most karácsonykor hazajött. Mik ezek a történések, valaki tapasztalt hasonlót?

2016. dec. 26. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Mi egy nagyon régi házba költöztünk, esténként kopogást hallunk a padlásról a kutya is ugat felfele, fel megyünk de semmi olyan jelet nem találunk ami egérre, vagy patkányra utalna, volt olyan is hogy éjjel 3 óra fele fent voltam még telefonoztam és mintha valaki megütötte volna a lábam,kinéztem a telefonból és senkit és semmit nem láttam, ez novemberbe történt és akkor találtunk a padláson egy kis dobozt amibe egy halálozási lap volt amiben novemberben hunyt el az illető.. Elég para😄
2016. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az is komoly. Üdv a klubban:)
2016. dec. 27. 09:18
 3/21 alexa.0411 válasza:
100%
A nagynénémék lakásában este a porcelán elefántok eldőltek, és amikor már aludtak, a nappaliban a polcon a szorosan egymás mellé helyezett cd-k "kirepültek". Ez tavalyelőtt történt, és akkoriban halt meg a nagynéném akkori párjának anyukája..
2016. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Piócák. Túl sok figyelmet kapnak ès így tudnak csak enni. Asztrál lènyek. Adjatok nekik örömöt ès vonjátok meg tőlük a figyelmet.
2016. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"így tudnak csak enni,,

Energiát?

2016. dec. 28. 15:29
 6/21 anonim válasza:
100%
#4 Érdekes, hogy ilyen szellemes dolgok alá commentelők folyton ezt ítják, hogy ne foglalkozz a dologgal. Mégis ideírtál, szóval nem értem "ti" miért foglalkoztok vele.
2017. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Jobb fèlni mint megijedni. Jobb csírájában kiírtani az ilyen fèlelmeket, mielött elèg figyelmet kapnak, hogy sűrűsödjenek.
2017. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Megilyedni vagy megijedni xD fogalmam sincs, hogy írják eddig mèg soha nem kellett leírnom xD
2017. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#4 Teljesen igazad van. #7#8 Ezt a félelmet kiírtani dolgot nem igazán értem. Felnőtt férfi vagyok. Motorversenyzőként pár évvel ezelőttig az életemmel játszottam. Az, hogy a gipszet levágtam és úgy mentem, mert kellettek a pontok és úgy is a maximumra törekedtem egy átlag sztori volt. Egyszer a bénulás ellen küzdve jöttem vissza a normális emberek közé. Lezártam ezt a fejezetet az életemben, de azóta is sportolok, de mást és nem élsportszerűen. Ezt csak azért írom, hogy itt nem egy hibbant, félős, a szobában gubbasztó, beszari kölyök tette fel a kérdést.
2017. jan. 3. 14:58
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha van itt valami gebasz, az természetes, hiszen tudom, hogy mennyi szenvedés volt ezen a területen ahová a házunk épült. Volt itt a családon belüli súlyos erőszaktól kezdve a megbolondult ötéves gyereken át a régi rendszerben elhurcolt, majd kinyírt emberektől kezdve néhány dolog. 90 %-ban két véglet van ebben a témában úgy látom. Vannak a szinte már skizofrén, falon átlátó emberek, és azok akik még nem tapasztaltak hasonló jelenséget, ezért full kreténnek nézik azt, aki tapasztalt ilyet és beszámol róla. Tisztelet persze annak a 10% normális hozzáállású embernek.
2017. jan. 3. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!