Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van erre ép magyarázat?...

Van erre ép magyarázat? Tényleg létezhet?

Figyelt kérdés

Szóval. Úgyvélem baromi hülyeséget csináltam (Ráadásul öcsémet is lehet bele rángattam.)

Tudom, hogy itt egyesek, sőt lehet mindenki... Hülyének, vagy hantásnak fog elbírálni, esetleg bolondnak( mondjuk ezen megse lepődnék) de amit itt lefogok írni az szörnyű és eléggé megijedtem. ( épp ezért is nem tudok most aludni.)


A mai nap eléggé ergyán indúlt. Ma nem mentem suliba személyes okok miatt. Így itthon maradtam. Nos, hogy máshogy lehetne elüzni egy unalmas délelőtött? Hát nem mással, mint 8 papír megrajzolásával, egy eddig nem létezőnek hitt, természetfelettinek, kit csak Slender Mannak ismernek az emberek.


Elő kapirgáltam rajztudásomat és munkához láttam.

Elkészült a 8 papir( ami különlegesnek szántam, mert konkrétabb jeleket rajzoltam rá) valamint egy a digitális kamerámat is használatra izzítottam. Eléggé izgatott voltam, meg valamelyest éreztem is hogy röhejes vagyok, de elszánt voltam. Kíséretnek öcsém is velem jött, mert egyedül nem volt merszem elmenni a nagy erdőbe.


Mikor megérkeztunk, munkának láttunk. ( megj. Az erdo egy kulonlegesebb részét választottam, ami egy tisztás volt eldugottan.)

En felrajzoltam a betonozott foldreszre az operator jelet, amit tudni illik slendermant lehet ugym. Idehivni. Eközben öcsém videózta a munkát. Végezetűl kiraktam külőnboző helyekre a nyolc papirt is. Ezután elidőztünk egy kicsit. De a rajtam mutatkozo paranoián kivul mas extra nem tortent. Igyhat elindultunk. ( ekkor már besotetedett)

(megj. Mindent ott hagytunk amit csináltam, papirok a kulonbozo helyeken stb. )

Feluton megkellett álnunk mert ocsém rosszul lett. Hasonló tüneteket produkált mint én anno. Érezte h valaki figyel minket, fájni kezdett a feje és légszomj törtrá. Amolyan pánikroham.

Ezután gyorsan haza siettunk.


Feltoltottem a fotokat s a videot is. Es megneztem oket. A legbizarabb és furcsább a video volt. Egyszerre éreztem amolyan sikerélményszerűt és rémületet. A videoban érzékelődőtt a már slendertől megszokott statikus abnormácio. Sercegett a felvétel szemcsés volt... (megjegyzes. Mikor ment a felvetel semmi szokatlan nem volt, azon kivul h nehezen akar mükszeni a kamera.) Tehát. Attol h mi nem láttuk Slendert, ö még attól nagyon is látott minket.. A video utani nagy izgalomban apámhoz rohantam de mikor elakartam volna neki mondani s meg mutatni a felvételt szószerint megfagytam. Mintha valami nem engedte volna. Öcsémnek még nem mondtam. Mert tuti beparázott volna.


Szóval. Mi erről a véleményetek? Természetesen aki szeretné annak szivesen megmutatom a dokumentációt , priviben, mert kiváncsi vagyok hogy erre mi az éppkézláb magyarázat... Márha erre egyáltalán van-e ? ( és hogy érzékelie azt amit én.)


(egyéb megj. Ezekután párszor megfordult a fejemben, az ön s gyilkosság gondolata. Valamint az is hogy ujra elkezdjem (4honap nyugalom állapot utan) magam megvágni.

Ne êrtsétek félre, se magamat se mást nem fogok bántani!


A normális, segítőkész válaszokat köszönöm.


És kérem, moderátorok ne töröljêk mert ez fontos és halál komoly.


Ui. AKI tapasztalt hasonlót írjon privit és mesêljen! Köszönöm.


17/L



2016. nov. 24. 01:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Még azt kifelejtettem h itthon ezekután, a mobilom, a laptopom a villany furcsán zavaros volt. Valamint a kutyám is furám viselkedett.
2016. nov. 24. 01:58
 2/18 A kérdező kommentje:
Helyes irasert bocsanat
2016. nov. 24. 01:58
 3/18 anonim ***** válasza:
Élénk a fantáziád. Valami író lesz belőled. Reszkess Stephen King.
2016. nov. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Higgany ***** válasza:
A slander man ijesztő játék csak gyenge a gépem így szaggat egy kicsit...
2016. nov. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Shai-Hulud ***** válasza:
Benned egy író veszett meg! :-D
2016. nov. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Most nem tom ez komoly-e, de ha igen akkor ha nem csapolod le legalább a felét a vérednek akkor két héten belül érted jön.
2016. nov. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az erdo egy kulonlegesebb részét választottam, ami egy tisztás volt eldugottan.

En felrajzoltam a betonozott foldreszre"

Lényeges, hogy melyik erdő eldugott tisztása van lebetonozva?

Már ebből látszik, hogy grafománia okozta kamu a kérdésed.

[link]

[link]

2016. nov. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég szar volt, de értékelem az erőfeszítést.
2016. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Miklós18 nickkel szokott itt egy (szerintem) mentálisan beteg kérdező hasonlóan rettenetes stílusban írni. Tegnap pl. ezt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__82513..


Nem rokonod véletlenül?:-)

2016. nov. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
írtam privit
2016. nov. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!