Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett? Mitől? Többi lent!

Mi lehetett? Mitől? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nem találtam hasonló kérdést, így felteszem.


A minap 4:00 felé aludtam el. Kb 10-15 perc alvás után kirázott a hideg, felkeltem. Próbáltam visszaaludni, nem ment. Úgy 4:30 felé izomgörcsöm lett, teljesen kirázott a hideg s valami mintha megérintett volna, átölelt volna. Őrülten hideget éreztem a hátamnál. A felettem lévő éjjeli lámpa berobbant, darabokra tört a lámpabúra. Ordítottam egyet, amire felkeltek apámék. Emiatt az ügyeletes dokit is kihívták, még most is sokkos állapotban vagyok.

Egyéb furcsa dolgok, hogy a ház szinte minden szegletében 23°C van, az én szobám jelenleg is tartja a 17°C -t. Senki sincs bent.


(Utoljára 2 éve volt hasonló. Nem foglalkoztam utána démonológiával. Viszont az elmúlt 2 hónapban újra rabja lettem kissé. Azóta első esetként jelentkezett ez. Mindemelett nyíltan Istenfélő vagyok. Magam sem tudom ez számít e valamit, de eddig ez volt a legkellemetlenebb jelenség, ami eddig történt.)



2016. dec. 28. 05:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyen okkult dolgokkal, itt a bizonyíték hogy nem tesz jót.
2016. dec. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

Én is csak azt tudom javasolni hogy ne olvass ne foglalkozz démonológiával.

És tènyleg nem én akarlak a kis hitedben megrendíteni de ne féljed a nem létező istent sem...


Inkább gondolkodj el az élet valódi értelmén és értékein.


És hidd el nekem sem démonok sem istenek sem angyalkák sőt még szellemek sem léteznek.

Nem egy sci-fi könyvben élsz hidd el.


Ha nem sikerül kikeveredned egyedül az ilyen okkult megtévesztések csapdájából egyedül akkor keress egy jó pszichológust mert még van esély a gyógyulásra.


Ha nem akkor előbb utóbb tönkremész ebben hogy az agyad mindenféle nem létező dolgot kreál...

2016. dec. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez most tényleg teljesen real? Mert akkor ne szórakozz ilyenekkel .. bár már késő de amíg nem állsz szóba vele addig nincs gond...
2016. dec. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Én is szeretem a démonológiát, de hidd el, hogy nem lesz jó vége, ha a démonikus világ felé kezdesz nyitni. Ha a démonok megtudják, hogy kezdesz érdeklődni, akkor zaklatni fognak.

Ez olyan, mintha egy pszichopata után kezdenél érdeklődni, ő meg rájönne és hidd el, hogy te lennél a következő áldozata.

2016. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Égesd el az ilyen könyveid!

Nem eladni, nem továbbadni. Mint látod bajt hoz.

Amikor elégeted akkor megkéred valamelyik angyalt hogy segítsen. Az elég kiengesztelés, hogy úgy döntsön hajlandó segíteni neked.


És egy életre szóló rossz tapasztalattal gazdagabb lettél.

2016. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%

Ne félj,csak az északi szél kinyitotta a mesekönyvedet.

De most már nyugodtan alhatsz.Vigyázok rád.

2016. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!