Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Trollkodást...

Mi lehetett ez? Trollkodást mellőzni kérem, és lehetőleg a kérdés reagáljatok, ne teljesen másba lezdjetek bele. Köszi.

Figyelt kérdés

A sztori:


Kicsit, lehet bénának tűnik, vagy gagyinak, de szerintem nem az.

Lényeg, egyik reggel a következő fogadott a vécében, égett a lámpa úgy, hogy nmem volt benn senki (és végig kérdeztem a családomat is , hogy nem hagyták e égve al lámpát, de mindegyikük biztosra mondta hogy nem) és le volt esve a falról a vécéillatosító és le volt róla jőve a nyomó gomb része (az illatósító nagyon erősen van rögzítve a falhoz és egy ekkora eséstől nem jön csak úgy le a nyomógombja) (csak hogy a kétségeket kizárjuk). Én egyből szellemre gondoltam, de ezt a tbbbiek erősen vitatták, mert nem hogy nem hisznek a szellemekben, de nagyon hülyeségnek tartják.

{!!!!!!!!!!NEM KAMU!!!!!!!!!!}



2016. nov. 6. 22:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer láttam egy műsort, ahol a betörő zuhanyozni tört be és végül ő hívta ki a rendőröket. A szellemnek is ennyi esélye van.
2016. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%

Hat erre annyit lehet mondni hogy:

a)szellem: azt akarja hogy észrevegyék (en ezt tartom valoszinunek?

b)család: hazudott valaki amikor ez történt és gyorsan kiment, anélkül h rendbehozza


Szaerintem a) de biztos megtalalja ezt valami bunkó és csak trollkodni fog..

2016. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Amikor a viccmesélő felszólít, hogy ne röhögjenek a poénon... Milyen válaszra vársz? Tényleg? Ne trollkodjunk? Mit lehet erre érdemben mondani? Pl: ismerem az ilyen szellemeket, ez egy 2. fokozatú kószarém volt vagy áááá nem hiszem, szerintem csak valaki úgy felejtette a lámpát... Szerintem gyakorold inkább a helyesírást, azzal többre mégy.
2016. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

1. Ilyen troll meg is van.. Lucifer-666

Gratulálok.. -,-

2016. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

"Én egyből szellemre gondoltam, de ezt a tbbbiek erősen vitatták, mert nem hogy nem hisznek a szellemekben, de nagyon hülyeségnek tartják. "


Igazuk van. Nem kellene annyi valóságtól elrugaszkodott, idiótábbnál idiótább szellemes filmet nézni. Az embernek bizonyos kor felett már van annyi esze, hogy nem mindent a szellemekre fog...............


Elég sok dolog lesz még az életedben, amiről te azt gondolod, hogy nem eshetett le, meg nem hagyta égve senki a villanyt (ja, mert amikor éjjel kimegy valaki kómában akkor majd pont arra emlékszik, hogy tutira lekapcsolta a villanyt, hát nem. Örül, hogy elvégezte a dolgát, aztán visszamegy aludni. Nem ismerjük a családtagjaid, hogy ezek napközben is mennyire slendriánok, ki mit hagy úgy ahogy nem kellene, nem, hogy még éjjel kómásan), és érdekes módon egyikre se az lesz a magyarázat, hogy szellemek voltak. Feküdj le szépen, vegyél egy értelmesebb könyvet a kezedbe, és azután aludj el. Jó éjt.

2016. nov. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%

#2 vagyok

Hogy miért kell mindenkinek szekálnia azokat akik feltesznek egy ilyen szellemekkel kapcsolatos kérdést.. Nagyon unom..

2016. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Amikor még nálunk élt, a tesómtól is mindig kérdeztem, hogy használta-e a vécéillatosítót, és ő mindig rávágta, hogy igen, mégis szarszag volt mindig, amikor utána mentem be. Akkor most a szellemek fingottak oda?
2016. nov. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Ezek a fali illatosítók itt is mindig leesnek. Szerintem itt is van egy szellem.
2016. nov. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Eléggé kis esélyt látok arra, hogy egy szellem pont a rötyin keresztül akarna üzenni. És ez nem trollkodás, mert nem vonom kétségbe a szellemvilágot sem és azt sem, hogy lehetnek fizikai manifesztációk. Csak elégge idétlen szellemtevékenység lenne a klozetot betámadni.


Az illatosító gombja már eleve lehet hogy lelazult. Lesett. A villanykapcsoló, ha a legutóbbi személy nem nyomta eléggeé akkor kisebb rezdülésre magától is felkapcsolhat. Ilyet láttam nálunk is, amíg régi típusú kapcsolók voltak. Így aztán egy nagyobb jármű vagy bármi által keltett "miniföldrengés" kiválthat egy-egy ilyen tünetet.

2016. nov. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Persze, hogy nem kamu. Egy szellem volt, aki égve hagyta a villanyt és lehúzta a vécét lenyúzta a vécéillatosítót a falról. Megesik az ilyesmi néhanapján.
2016. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!