Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ed és Lorraine Warren tényleg...

Ed és Lorraine Warren tényleg hitt a természet felettiben?

Figyelt kérdés

Foglalkoztat az a kérdés hogy ők vajon tényleg hivatásos démonvadászok/szellemvadászok voltak vagy csak volt a háttérben egy pénzes személy aki támogatta őket???


Úgy tudom hogy Ed Warren már meghalt és csak Lorraine az aki él és vigyáz a természetfeletti tárgyakra abban a bizonyos elzárt szobába. Konkrét bizonyíték még mindig nincs hogy azok veszélyesek-e??? Vagy a kormány nem is akar többet megtudni a házaspárról és amit csináltak???



2016. dec. 29. 11:02
 1/1 Drachen ***** válasza:
100%

Sajnos sosem olvastam utána komolyabban a munkásságuknak, de tudom, hogy rengeteg esetet vizsgáltak és több sikere szelleműzést is végeztek. És nem úgy, hogy a(z esetleges) mecénásuktól kapott pénzzel fizették le a szellemeket, hogy ugyan húzzanak már el .D


Konkrétan van egy okkult múzeumuk Connecticut-ban, ahol az ilyen elátkozott, megszállt tárgyakat őrzik. Pl a híres-neves Annabelle babát.


Arról, hogy ezek a cuccok tényleg veszélyesek-e, megoszlanak a vélemények. Van aki szerint az egész hely, olyan mint egy elcseszett halloween-i bolt, más meg azt állította, hogy miután szemtől szembe kigúnyolta Annabellet, nem sokra rá karmolások jelentek meg a hátán ( erre nem emlékszem tisztán).


A Kormánynak meg volt/van/lesz 1000 fontosabb dolga,amit meg Warren-ék csináltak nem ütközött törvénybe,plusz azért vannak még a ,,szakmájukban" nem kevesen, szóval miért pont velük foglalkoztak volna?

2016. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!