Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez ugyan mi lehetett? :o

Ez ugyan mi lehetett? :o

Figyelt kérdés

Múlt héten, azt hiszen kedden, egész nap fájt a hasam, hányingeren volt, nem tudtam enni. Este mikor lefeküdtem, kb égett a gyomrom nem tudtam mi bajom van, két órát biztosan forgolódtam.

Egyszer felébredtem hogy bekapcsolt a TV.

A távirányító elég messze volt hozzám, tehát nem igazán értettem mi lehetett.

A hasam ugyanúgy fájt, azthittem mindjárt hányok majd félóra forgolódás után sikerült bealudnom, de rá egy 20-25percre megint felkeltem... Akkor megint vissza aludtam(de érdekes sztori..xd) hajnali 4lehetet, és azt álmodtam hogy répa kockákat hányok(nem is ettem répát) é utána tiszta nyál volt a szám. Erre felkeltem, és olyan pózba voltam(teljesen ugyanúgy) mint ahogyan álmomba hánytam.

Egésznap furcsa dolgokat éreztem, mintha

valaki nézne, vagy ott lenne melletem.

Azóta nem tudok normálisan aludni, mindig azt hallom, hogy valaki sétál a házban, és olyan mintha dudolászna...

Múltkor már nagyon féltem egyedül, és lehet hogy ciki, de át mentem anyum szobájába, és lefeküdtem a ágya mellet lévő kanapéra.Az a fura, hogy ezeket csak este tapasztalom, vagy ha egyedül vagy a házba.

Plussz még az is rátesz, hogy a nappaliba, egy nagyon nagy tükör van(kb 150cm) és attól is nagyon parázok, hogy majd onnan kijön valami lény.

A véleményeteket szeretném kérni, erről az egészről.

Csak bekébzelem magmnak, vagy tényleg van itt valami, vagy valaki?😱



2016. dec. 31. 13:16
 1/10 A kérdező kommentje:

És bocsánat a helyesírási hibákért.

Telefonról írok.

2016. dec. 31. 13:24
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Megnyugodhatsz. Csak ne figyelj arra az elkepzelt valamire, mert akkor nem reagalsz ra es ha nem reagalsz ra nem kap energiat toled es ha nem kap energiat nem tud felanyagiva surusodni es igy nem lesz mitol felned.
2016. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja es a tukorbol tuti nem fog semmi kimaszni. Ne a filmekben gyokereztesd a kepzeleted.
2016. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg a filmek miatt gondolom, hogy kimászik valami a tükörből.Többé nem hagyom magam rá beszélni a horror-ra:D

Köszi a választ.:)

2016. dec. 31. 14:16
 5/10 anonim válasza:
84%
Szerintem csak bemeseled magadnak, ha este és akkor hallod mikor egyedül vagy. Nincs mitől félned :) vegyél láva lampat amit bekapcsolhatsz ejszakara
2016. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. dec. 31. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát én biztosan összecsináltam volna magam.
2017. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Ne adj figyelmet a gondolatnak, mert azzal, hogy te elkèpzelsz valamit a sarokba ès èrzèsekkel gondolatokkal tömöd tele, rendszeresen, akkor nem csak számodra lesz valódi egy idő után. Belőled fog táplálkozni ès össze leszel kötve vele mert te teremtetted. Ezèrt írtam, hogy ne adj neki energiát, ne reagálj rá.
2017. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Infrahang is képes ilyet kiváltani.
2017. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És az mi?
2017. jan. 5. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!