Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépemnek ilyen furcsa...

A gépemnek ilyen furcsa hangja volt vagy nem tudom mikor bekapcsoltam de ugyan úgy működik mint tegnap mi lehetett?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valamelyik ventilátor hangoskodik. Miután bemelegszik az után elhallgat. Előbb utóbb cserélni kell.
2015. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valami van a ventilátorral. Hallgasd meg, hogy melyiken és cseréld le róla.
2015. jan. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mint írták, tuti h venti. Venti van a tápnál, procin és videókártyán, már amennyiben vmelyik nem passzív hűtésű, vmint lehetnek + hűtők a házban, memórián, hdd stb. Meg kellene nézni, h melyik adja ki a hangot. Egyszer én is jártam így, nekem pont a vga volt a ludas. 3 éve vettem, akkor is használtan, a pali azt mondta, h kb 2 és fél éves. Tehát majdnem 6 év. A venti zúgott. Hát, előfordul. Levettem a gép oldalát, aztán hallgattam, h honnan jöhet. A vga volt a gyanús, lekötöttem a gépről, és csend is lett. Azóta vettem rá új hűtőt, és csend van
2015. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Hdd kiakar hajtani a főútra
2015. jan. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vga, CPU és ház hűtő ventik lehetnek. Esetleg nekem még volt egy régi HDD-m, az csinált magas frekvenciájú hangokat.
2015. jan. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a tápokban is van venti :)
2015. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 irta tápot

Hdd nél ugye maga a pörgö motoros tányér adhat ki hangot ami ha haldoklik hangosodhat megváltozhat, vagyis nem hdd huto venti

2015. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De gép mikor megy aközbe semmi csak mikor bekapcsoltam.
2015. jan. 11. 13:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány ember írja még le neked, hogy elhidd valamelyik ventilátor a hibás ?
2015. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!