Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez a lény? A múltkor...

Mi ez a lény? A múltkor vettem észre a fotómon?

Figyelt kérdés

Tegnap, sétáltam az erdőben ugye fényképezgetés céljából, mert ez a hobbim és aznap este, mikor átnéztem a képeket, egy fura és sötét alakra lettem figyelmes, ahogy ráközelítettem, a fák között. Miközben az erdőben voltam, éreztem mintha valaki figyelne közben. Mi lehet ez? Tuti nem lehet fa, mert rendesen látszik hogy van feje, lába, keze, meg teste. Szóval mi lehet ez?


Előre mondom, semmit nem szívok, jómagam is szkeptikus vagyok, de ezt most nem igazán tudom hova tenni...

Annyi biztos, jó ideig az erdőt kerülni fogom...


[link]


[link]


A következő képeket felnagyítottam, hogy jobban kivehetőbb legyen:


[link]


[link]



2017. jan. 6. 18:31
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
22%
Az eddigi valaszok mind helytelenek. Tisztan lathato, hogy ez egy biorobot. Szerencsed, hogy hagyott elmenni. Mindenesetre keruld az erdot es jarj nyitott szemmel. Eddig meg senki nem elt tul egy biorobottal valo talalkozast.
2017. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
81%

Jééé, ez Vágó Pityu. :) Komolyra fordítva: nekem úgy fest mind a 4 fotón, hogy a faágak kontúrja, és a köztük levő árnyék rajzol ki alakot.


A plüss macika meg valóban ari, de élő medvével ne akarjon senki találkozni. Ettől függetlenül, kérdező, ha nincs esély medvére, nyugodtan aludhatsz erdőben. Jópárszor megtettem egyedül. De ha ifi ufóktól félsz, ha megnyugtat, temetőben is rendszeresen aludtam.


Félnivaló az emberektől van esetleg. Miránk csak annyi hatással van más értelmes létforma, amennyire eddig is. A kicsi gyermekek számára okoz csak nehézséget a másfajta entitás, mert ők még látják.

2017. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
6%
Egy nagyobbb madár, bagoly, ami ül egy fatörzsön
2017. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk nekem szarvasnak tűnik
2017. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
81%
Valaki pisil
2017. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
A barna jegesmedve, amely köztudottan nagyon kemény állat.
2017. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Adammaister válasza:
79%

Macska kalapban? :D


Szerintem szarvas.

2017. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D úgy látszik nincs félnivalóm xD
2017. jan. 6. 22:09
 19/37 anonim ***** válasza:
91%
Gáspár Győző sza.ik a bokorban.
2017. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a fények játszanak a képen és úgy tűnik mintha lenne ott valaki/valami. De szerintem ez csak egy összenőtt fa amit a kamera így örökített meg.
2017. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!