Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehet, talán egy succubus?

Ez mi lehet, talán egy succubus?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy gyakran találok karmolás szerűségeket magamon, általában a mellkasomon, meg a combomon szoktam találni, pedig sem háziállatom, sem pedig barátnőm nincsen.

2017. jan. 3. 23:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Álmodban összekarmolod magad. Simán lehetséges.

Ha nagyon succubust akarsz, akkor az a hátadon lenne

2017. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha mindig háton fekszem, mert hason nem szoktam.
2017. jan. 4. 00:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor succubus műfallosszal járkál.


Sajnálom, sajnálom, de ezt le kellett írjam. 😃😃

2017. jan. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha áram van a lakásban akkor megbszott a 220...
2017. jan. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A subuccus nem hagy fizikai sèrülèseket. A subuccus gyűjtőfogalom azokra az entitásokra, akik víziókat vetítenek álmodban, konkrètan a szexuális jellegű vágyaidat, mert ezektől a vízióktól èletenergiát árasztasz, vagyis örömö ès izgalom èrzèsèt, amiből táplálkoznak. Ha ilyen álmokat nem tapasztaltál, akkor nem subbuccus. Lehet más entitás, de valószínűbb, hogy tènyleg te kaparod össze magad álmodban.
2017. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocs az elírásokèrt.
2017. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves mindenki a succubus egy szexuális démon, aki megkísérti az embert. Elsősorban a cölibátusosokat kísérti meg, de az erkölcsösök sem menekülhetnek.

Kedves kérdező téged nem succubus erőszakol, hanem valaki más, vagy te magadat. Vágd le a körmödet.

2017. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jól van mindegy, nincs nektek fantáziátok...

Arra számítottam hogy legalább lesz bennetek annyi troll hajlam hogy írtok nekem valami fosatós dolgot, amitől majd nem merek aludni.

2017. jan. 4. 23:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudnèk de azt te sem akarod.
2017. jan. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BlackSword ***** válasza:
100%
Vegyél be egy tucat guttalaxot... Garantáltan nem fogsz aludni a fosástól...
2017. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!