Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön egy lény de még régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy lény de még régen utáltuk egymést de csak nyári szünetbe van itt de a multkor jót beszélgettünk csak vannak bizonyos szeméjek akik nem néznik jó szemmel mert mit tegyek?

Figyelt kérdés
azér mertő nekik nem tetcik
2009. júl. 30. 14:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
De milyen lény ez? Valami idegen bolygóról származó lény, azért nem nézik jó szemmel?
2009. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lény? Arra a pici zöld, nagyszemüre gondolsz?
2009. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hasznosabb eltöltését javasolnám a nyári szünetnek, pl. a helyesírás gyakorlását. Még ha anonim is egy oldal, akkor is a minimum, hogy elolvasom amit írtam mielőtt elküldeném.
2009. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%

nem tetcik? :D tetszik, így írjuk szépen, a személyek meg ly-os. Próbálnátok egyszer végre helyesen írni, ha már kérdést írtok ki, (megjegyzem akinek nem inge ne vegye magára) Meg valahogy a kérdés is kicsit kacifántos.


De válaszolva: Ne tegyél semmit, előbb ismerd meg, de ha egy évben egyszer találkoztok nem hinném, hogy ő a neked való "lény" Másokkal meg ne foglalkozz, csak megkeserítik az életed, azzal foglalkozz, ami neked fontos.

2009. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a "lény" az lány akart lenni...
2009. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%
hmmm, jó meglátás...
2009. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
sztem ez mindenkinek leesett
2009. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarlak megsérteni,de szerintem a nyelvtanárod legyen az a "lény" akivel jót beszélgess. Nagyon érthetetlen a kérdésed.
2009. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem te a nyári szünetben ET-vel beszélgettél, miközben utáljátok egymást, de van Et anyukája aki nem nézi jó szemmel hogy a nyári szünetben a kis ET földi emberekkel beszél?

Szerintem menny el pszichológushoz.

2009. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen most kurv@jót röhögtem:D

"bejön egy lény, aki csak a nyári szünetben van itt, de tök jókat szoktunk dumálni" szerintem magyarázd el azoknak a "szeméjeknek", hogy senkit nem kell lenézni amiatt, csak mert ufó. nem szabad előítéletesnek lenni, ezen alapszik a makrokozmosz.

:D:D

2009. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!