Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek ha szellemet látok?

Mit tegyek ha szellemet látok?

Figyelt kérdés
A szobámban mindig látok egy szellemet(szerintem az) és egy ideje tudok vele "komunikálni, de nagyon idegesít el szeretném űzni, valaki nem tudja hogy leget?

2017. jan. 8. 17:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kerd meg hogy tavozzon es el fog menni. Ennyi az egesz.
2017. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

A kérdésemre, hogy hogyan kommunikálsz vele, nem válaszoltál. Most akkor igaz ez, vagy csak hülyítesz minket? Feltettem egy kérdést, hogy többet megtudjunk a dologról, és nem válaszolsz? Mások eleve el se hiszik, te még annak sem adsz esélyt, aki kérdések által többet meg akar tudni a dologról.

Na, és lefényképezni le tudod?

Mióta van ott a szellem? Történt valami akkor, amióta ott van?

Ha ezekre sem válaszolsz mindre egyértelműen, akkor tényleg nem igaz.

2017. jan. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálam is mindig itt van a sarokban valami.
2017. jan. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
64%
Mentális elme zavar
2017. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%
Barátkozz össze vele 😂😂
2017. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

külföldön egy táborban dolgoztam nyáron, ahol korábban egyik épületben 14en (abból 5 tanár) látott egyszerre egy szellemet (volt indián terület volt, elvileg egy aboriginál férfi sétált az épületben)

ők szelleműzést végeztek... ami vicces, mert egy YMCA, érted, tök komoly egyesület, meg minden, és kihívtak egy szelleműzőt :DD

bár annyira nem sikerült ez jól, mert tavaly szeptemberben mikor még ott voltam megint látott egyik ott dolgozó egyet ott, meg rá pár hétre egy táborozó is


de volt egy ismerősöm aki szellemet látott egyik újpesti konditeremben ahol dolgozott este, és ott is lett valami suttogó vagy mi a fene hívva, azóta elvileg nincs baj



persze sok sikert abban hogy ne kóklert találj

szóval én hiszek a szellemekben, legalább is nem zárom ki, túl sok ismerős mondta már, hót komoly emberek is, meg mikor nagyfater meghalt két óra is pont ugyan akkor állt meg a lakásban, szóval ja, de a 'szellem biznic' 99%a még mindig ilyen telejósos lehúzós kamu emberek, akiket sámánok vérteznek fel :DD szóval ja sok sikert

2017. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Laci_11 ***** válasza:
Teljesen normális. Akik viccelődnek, nagyon meglepődnének, ha velük is történne hasonló. Keress olyat, akinek vannak képességei ahhoz, hogy átsegítse őt. Ha kell tudok segítséget.
2017. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem vagy őrült. Nem tudom hiszel e a reinkarnációban, ha nem, ne olvasd el a válaszom. Előző életemből, az eggyik legjobb barátom, az én hibámból halt meg, ahogy én is, ezt nem részletezném. Néhány reggel arra ébredek, hogy áll az ágyam előtt. A kutyámmal jóban van. Néha beszélek is vele. Az eggyik barátnőm is látja, nem vagyunk őrültek. Ne aggódj, a szellemek nem bántanak, amíg nem adsz rá okot. Ne sértegesd, és ne próbáld elűzni, mert ha nem sikerül, könnyen meglehet higy ellened fordul.
2020. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!