Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdek be katani ha szellemet...

Fmate kérdése:

Kezdek be katani ha szellemet látok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Remélem nincs semmi bajom vagy remélem nem katanok be :D Egszer fel ébrettem és pár pillanatik láttam hogy sétál el elöttem egy szép nő ! Pont engem nézet és rá 7 évre meg egy öreg néni sétált át a szobámon !!!!Pont egyedül voltam otthon és picit féltem 11 évesen :D most 13 vagyok de még mindig ugyan ezt mondom hogy téleg meg történ (ja meg egyszer felébrettem és nagy hangal futott át elöttem egy árnyék) halál komoly hogy láttam ezeket, most mi van D: katanok be ;?
2012. febr. 28. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
jó cuccot szívhatsz :D
2012. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, amikor felébredsz, akkor még nagyon "másnapos vagy", mint mindenki más. Ha nekem menni kell iskolába, és gyorsan kell felébredni, még az első 10 percben, azt sem tudom, hogy hol vagyok. Ilyenkor olyan, mint ha simán álmos lennél, vagy alkohol, drog hatása alatt állnál.


Ilyenkor, amikor még az agyad kezd bekapcsolni, nem tudja normálisan feldolgozni a történteket, magyarul képzelődsz.


velem este szokott előfordulni, amikor már szinte látom, hogy valaki itt van, de tudom, hogy csak képzelődöm, mondom magamban: "Már megint kezdi" :D

Szoktak tényleg történni különös esetek, de attól még nem szellemek. Én is meg szoktam ijedni, de nincsen semmi ok a pánikra. Amúgy is, ha léteznének, most mit csinálnának velünk? Megennének? Ez hülyeség. Ilyen emberek meg mindig lesznek, hogy például rossz a zár, és kinyílik az ajtó, és már a félelemtől haldokolva szaladnak a paphoz.


Szóval normális vagy, csak képzelődsz. Előfordul ;)

2012. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!