Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek olyan...

Szerintetek léteznek olyan emberek, akik angyalként lettek leküldve, hogy jót tegyenek, vagy hírt hozzanak?

Figyelt kérdés

Ismerek néhány embert, és néha elképesztően furcsa dolgokat mondanak. Találkoztam olyannal is aki négyszemközt azt mondta, hogy ő egy angyal, csak bezárták ebbe a testbe, hogy ne mehessen el innen büntetésből valamiért.

Találkozok olyan emberekkel is akik váltig állítják, hogy küldetésük van, de olyannal is akinek elég a szemébe nézni és hátborzongató tisztaságot és jóságot látni.


Valóban léteznek? Tényleg angyalok?

És itt nem az önjelölt vallási vezetőkre, papokra gondolok.


2017. jan. 9. 00:02
 1/7 A kérdező kommentje:

Bárhol bele lehet futni ilyenbe. Múltkor a balatonon dolgoztam és az egyik hajópincér közölte velem kissé részegen a strandon, hogy isten miket teremtett és hogy pl az isten azért engedi a hajót is létrehozni h szennyezze a tavat, hogy örömöt okozzon az embereknek, gyerekeknek, stb. Meg ő is azt állította magáról h angyal.

Lehet, hogy be volt szívva a srác nem tudom, de a munkatársak már előtte is mondták, hogy nagyon furcsa.

2017. jan. 9. 00:05
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem lehetett belekötni azokba a dolgokba amiket mondott, próbáltam de nem lehetett.

És a srácnak felesége van és gyerekei.

2017. jan. 9. 00:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek hinni az ilyen dolgokban! Szívesen talákoznék ilyen emberekkel... nem is tartom butaságnak ezeket :) 1x jártam egy természet gyógyásznál aki azt mondta nekem, hogy 4000 éve érkeztem a földre (nem tudom milyen bolygóról)segítőként. Bár persze kiröhögtem :) Ettől függetlenűl miért is kellene kizárni azt a gondolatot, hogy angyalok élnek közöttünk? :)
2017. jan. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én ismerek egy ilyen lányt :) Ő sosem állította magáról hogy angyal lenne, de szerintem az vagy valami. Hihetetlenü kedves, imád segíteni másokon, sohasem használ trágár szavakat, nem ítélkezik, nem néz pl híradót sem mert ha mondjuk halálesetet vagy balesetet lát benne teljesen kikészül . olyan jóság és szeretet árad az egész lányból hogy már szimte ragályos. Bárkit képes felvidítani és a helyes útra terelni. Sőt voltak dolgok amiket előre megálmodott. Pl egyszet azt álmodta hogy egy számára ismeretlen embert próbál lehúzni a sínekről a vonat elől. Két nappal később a közeli vasútnál egy kocsiba ment a vonat. Egy nő meghalt de a férfi túlélte még kórházba sem kellett vinni. Amikor meglátta a férfit felkiáltott és azt mondta: " őt húztam el onnan álmomban!"
2017. jan. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes.

Rám is azt mondják, hogy "indigógyerek" vagyok. De nem tetszik ez a szó.

2017. jan. 9. 02:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Angyal definíció.

Ők is fejlődő lelkek, csak éppen komolyabb feladatuk is van.

Én is közéjük tartozok. Egy indigó tanító vagyok.

Aránylag sok hozzám hasonlóval találkoztam már.., mármint számunkhoz képest.

Létezünk, nem angyalok, csak más megtanulásával és más feladattal rendelkezők vagyunk.


Meg kellett volna kérd, mondja el történetét, kit e testbe zártak, de szerintem csak egy védőangyal volt.


Ha kérdésed lenne, írj nyugodtan. ))

2017. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A tisztazas vegett, angyalok nem leteznek. Nezzetek utana mi konkretan az angyal.

Az akire ti gondoltok kedves valaszolok es kerdezo azok fejlett lelkek akik x idoben leszuletnek egy adott bolygora egy adott masik bolygorol, azert hogy tanitsanak es tapasztalatot adjanak at vagy eppen olyan tapasztalatot szerezzenek ami egyedi es mashol nem lehet.

Mostansag nagyon sok ilyen lelek szuletik le es ezen lelkek nemelyike nagyo kedves es szeretet teljes, mar ha a kozeleben vagy. Ezert mondjak oket angyalinak hiszen az angyalokrol terjedt el ez, holott meg az is teves. Mondjuk ugy a tudatlansag okan tortent mindez.

Egyszeruen rossz kifejezest alkalmaznak az ilyen szemelyekre.

Senkit sek kuldenek, mindenki magatol jon, egyeni individuumkent szabad akaratabol. Nincs semmi isten aki kuldi ezen szemelyeket. Isten sincs. Teremto Atya van vagy Teremto Forras ahonnan minden es mindenki szarmazik. Istenek azon fejlett idegenek akik anno meglatogattak a Foldon elo szemelyeket a bukas utan es mivel rendelkeztek technologiaval es spiritualisan fejlettek voltak az emberek istennel neveztek oket. Egyeszeruen egbol ala szallo es magas tudassal rendelkezo foldonkivuliek.

Sajnos totalisan rossz kifejezesek vannak jelen a hetkoznapi szohasznalatban mely elegge ossze kutyul mindent.


Persze sokan csak szeretnenek valami magasztos vallasi valamihez tartozni es ezert kepesek magukat angyalnak vagy valami masnak monduk isten kivalasztott szolgajanak nevezni magukat, de az aki rendelkezi valodi tudassal az tudja mi igaz es mi az ami valojaban van es mi az ami csak holmi fantazmagoria.

2017. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!