Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » SŰRGŐS! Rá lehet küldeni...

SŰRGŐS! Rá lehet küldeni valakire démont? Amennyiben igen, és személy szerint rám küldték, hogy tudnám magamról "levenni"?

Figyelt kérdés

FONTOS LENNE A NORMÁLIS VÁLASZ? Szkeptikusok, trollok NAGYON KÉREM kíméljenek! Nekem is megvan a saját véleményem erről a dologról, de azért érdekelne nem laikus vélemény, ami épkézláb, nem beszólás/troll kommentár, ugyanis fontos lenne.

Egyik nagyon jó barátommal messze lakunk egymástól. Amikor van alkalmunk, mindig beszélünk egymással (interneten persze). Egy ideje már figyelmes lett arra, hogy fél ő maga. Retteg egyenesen, érez valamit. Kaptam annyi hírt, hogy van rólunk egy személynek információja, aki közös ismerősünk lehet, figyel minket, és azt is megkapta/tuk mellé, hogy jobban járnánk, ha megszabadulnánk a démontól, vagy megöl.


Nos én tartok az ilyentől. Lehet erre mód, hogy valaki démont küldjön másra? Ha van ilyen, és én vagyok az, akire ráküldték, mit tehetnék?



2017. jan. 26. 02:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%

Kűldjed csak a' démonokat semmi hatalmad nincs felettūk !

Nagyon bírom ám a' fajtádat ! Ez a' tipikus; felsőbb rendű vagyok ...

2017. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%
Kínáld meg jó házi pálesszel.Úgy illik.
2017. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15%
Ki kell hívni egy papot tartson házszentelőt. Fel kell hívni az Ezo TV-t is, ott vannak ügyes mágusok.
2017. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

Valaki figyel titeket? Hívjátok a rendőrséget, ide távoltartási végzés kell.

Amúgy nem lehet, hogy a démon nem egy entitásra, hanem egy emberre utal? Ugyebár lehet metaforaként értelmezték.

2017. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%

Kedves ’’velő,


Felsőbbrendű? – Ember és démonok nekszusban ennek a szónak nincs értelme!


Tudsz olyat is írni, amivel a kérdező segítségére lehetsz, vagy csak savazol butuska módon.

Esetleg saját valós tapasztalat, vagy ha megcsillogtatnád ismereteidet… , hogy tanulhassunk tőled? Amúgy elég sajnálatos, ha nem vagy kíváncsi önmagad megismerésére, hogy ki is vagy, illv. nem érdekel a látható és a láthatatlan világ működése.

Démonikus hadsereg: [link]

Peter J. Horrobin – gyógyulás és szabadulás (démoni belépési pontok)

Bill Subritzky- szabadulás a démonoktól

2017. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, ki vagy! de most olyat teszek, hogy csak nah. Jo komam a Lucifer(vagy Rofocale...ahogy tetszik) holnap felhivom hat ha tud neked segiteni marmint, hogy "akar-e" segiteni ez a kerdes. A kerdes igazabol az, hogy hiszel-e benne. Kozben most hivott a demon neve "Bucon". Nagyon vigyazz vele!. Azt tanacsolja, hogy addig ne is beszeljetek amig el nem intezi azt a rohadek noi demont. Most annyiban tudlak segiteni, hogy nem tud bantani...igazabol irigy mert joba vagytok es szet akar valasztani...mondom addig amig Lucko nem avatkozik addig ne is irjatok egymasnak!
2017. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Jah ismet en vagyok, #16-os...addig is kapcsold ki a gepet es pihend ki magad.
2017. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nah ujra itt...16# vagyok...nah mi a helyzet javult-e a helyzeted ? Demon elkergetve. Szivbol segitettem. Tovabbi szep napot :D
2017. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Velem is történt már hasonló. Egyszerűen csak Jézus nevével kell kérned, hogy takarodjon el minden démon. És hidd el, működik. :)

4 éve költöztem új házba, a szobámban rettentő furán éreztem magamat. Alapból nem voltam keresztény.

Minden éjjel olyan érzésem volt mint, hogy ha figyelnének. Hónapokon keresztül minden este felébredtem. Elkezdtem nézni hogy hány órakor és körülbelül (hajnali) 3 és 4 óra között mindig.

Hónapokig rettegtem, a nem is tudom mitől, de éreztem hogy ott van. Ez egy olyan valami amit képtelen vagyok elmagyarázni, de szörnyű érzéssel töltött el ott lenni abban a szobában. Aztán egyik este, már annyira elfajult, hogy másra sem tudtam gondolni, nem bírtam aludni és mint, hogy ha valami szándékosan nem hagyna aludni. Aztán támadt egy ötletem, hogy szólok neki, hogy távozzon el, Jézus Krisztus nevében.


Azóta is ugyan abban a házban lakok és ugyan abban a szobában. És már semmi gondom nincs azóta ezzel.

2017. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
10es szintű mágus vagyok, küldtem Rád egy pszichológust, 2 mentőst, meg egy készenléti rendőrt is. Az segit majd. Szívesen
2018. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!