Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Furcsa dolgot...

Mi lehet ez? Furcsa dolgot láttunk az erdőnél, valakinek valami ötlet, tapasztalat?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel a múlt éjszaka kimentünk egy lejtőhöz. A lejtő körülbelül 5 lépés széles mellette mindkét oldalon kerítés és a kerítés után fák és bokrok. Tél volt hideg és sötét. Én lecsúsztam szánkóval mire visszajöttem meg volt rémülve és azt mondta egy arc nélküli árnyékszerű emberalakot látott felágaskodni a kerítés túl oldalán, majd közeledni kezdett felé, és egy ág reccsenést is hallott. Aztán kiáltott, és a valami felsuhant a lejtő tetejére, megállt, nézett, aztán eltűnt. Az érdekes az, hogy mielőtt odaértünk ő már megállt egyszer és azt mondta, hogy lát valakit ott, de én nem láttam semmit. Bár tény hogy erősen rövidlátó vagyok és akkor nem volt rajtam szemüveg.

2017. jan. 26. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Csak nem az ország északi részén, például Borsod megyében láttatok egy medvét?
2017. jan. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
"Aztán kiáltott, és a valami felsuhant a lejtő tetejére" azért bátor valami lehetett ha egy kiáltástól már odébb is állt de akár perverz leskelődő,hajléktalan,drogos,medve,jeti,medvedisznóember
2017. jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
67%
Slenderman? Földönkívüli? Gyilkos pszichopata? Valami állat? Kitudja!?
2017. jan. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Tegnap kiírtad, hogy a múlt éjszaka azaz tegnap előtt kimentetek... Megjegyezted tél volt (most már nyár van?) hideg volt... (jaja télen hideg van) és sötét (persze, hiszen éjszaka mentetek, olyankor az van). A magyarázat többi része baromság, épp úgy ahogyan az eleje is.
2017. jan. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Álca ruhában volt az a' valami lehetett földönkívüli is.

Az ő tehcnikájukkal simán, ha a' hajóikat is így tudják álcázni magukat is . Igaz amiket én láttam soha nem volt álca csak a' járműveiknél tapaszraltam ilyet .


Úgy kell elképzelni van egy fal kétoldalt kamera .

A' fal egy masszív képernyő és egyik oldalt a' másikra vetíti ,így láthatatlan .

Ruhák ,hajók ugyan ez megoldották .

Esetlet nem látta "vibrálni" a' levegőt a' tárgy körűl .

Közelről az ő álcájuk sem tökéletes .

2017. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Az egy Tombiktuszi Tüskés Leskeller lesz, mindig meglesi a szánkózó fiúk barátnőit. Szerencsétek, hogy felsuhant a lejtő tetejére, rosszabbul is elsülhetett volna...
2017. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Meditálj egy kicsit, hogy felold a pszihès szorongásos betegsègeid. Hiába próbálsz figyelmet irányítani magadra. Nem lesz jobb. Magadnak sem vallod be, hogy baj van lelki szinten. Az is lehet, hogy nem is vagy tudatában. Meditálj, alakíts ki belső figyelmet, hogy èszrevedd az okokat, ès megszüntethesd őket.
2017. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Velő ès a kèrdező is.
2017. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

"Tél volt hideg és sötét."


Tegnapelőtt tél volt? Nem mondod....:DDDDDDD

2017. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Este vak sötétben minek szánkoztatok az erdőbe amikor 1-1sima domb is alkalmas erre arrol beszélve hogy nem mész egy fának se.
2017. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!