Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi lehet ez,...

Szerintetek mi lehet ez, hogyan szabadulhatnék meg tőle?

Figyelt kérdés

Aki nem hisz ezekben, kérlek most menjen el erről a kérdésről! komolyan gondolom minden szavát.

Az egész már nagyon kicsi koromtól kezdve nyúlik vissza, bár ezeket többnyire hallottam de volt amire kifejezetten emlékszem. Jelenleg 14 éves kamasz vagyok.

Már egy ideje érzek egy fajta jelenlétet a szobámba de mára már nagyon erősnek mondható és félek. Kb egy féléve kezdtem jobban foglalkozni ezekkel a dolgokkal. A Paranormális élményeim egyre intenzívebbek. Elsőnek csak pitibb dolgok voltak mint például: a szekrény ami mindig csukva volt kinyitódott magától. Nem egyszer történt ez meg. Pedig semmi baja nem volt. Régebben utáltam éjszaka, mindig elfordultam tőle. Ez valamiért este mindig félelembe torkollott.

Aztán elkezdtem barátkozni a gondolattal hogy van mellettem valaki. Azt hittem vigyázz rám, hisz nem bántott és ezt menőnek tartottam. Volt olyan hogy barátom itt aludt és egy furcsa hangot hallottunk. megakartam neki mutatni ezért leoltottuk a villanyokat és fogtam egy gyertyát. Elkezdtem a gyertyával járni-kelni a szobámba majd éreztem valamiféle megmagyarázhatatlan közelséget mellette és láttam az arcán hogy ő is csak nem mondja. ekkor letettem elé a gyertyát az asztalra és mondtam neki hogy ne ijedjen meg de ott áll a sarokban mellette. Ekkor mondtam hogy nézze a gyertyát, Aminek a lángja nyugodt volt, majd hirtelen zavaros lett és ennél is váratlanabbul nyílegyenesen megállt. akaratlanul is sóhajtottam egyet, de a láng nem is reagált a levegőre. A barátom persze mondta hogy ez nagyszerű de kapcsoljam már fel a villanyt. Ebben a sarokban volt a szekrény is mellesleg.

Aztán elkezdett idővel rossz érzésem lenni. rá pár héttel ugyanez a barátom aludt nálam. Napközben nem történt semmi. Éjszaka én bealudtam és mondta hogy nem sokára rá ő is. Reggel mesélte hogy félálomban volt, érezte ahogyan fekszik és hogy fázik (ebben nincs semmi para, minden bizonnyal elvettem a takaróját). Aztán mesélte hogy azt álmodta hogy hangokat hall, mintha valaki járna a parkettán és hogy én mondom neki hogy itt van de ne féljen. Ő meg persze félt, mert emlékszik rá. Aztán érezte ahogyan ez a valami ott van közvetlen mellette, de nem nyitotta ki a szemét mert rettegett. Ekkor azt mondta hogy én az álmába azt mondtam neki, hogy most ne nyissa ki a szemét mert ott van mellette. Aztán talán azt is mondta hogy én néhány perc múlva szóltam neki hogy elment. Ezután véglegesen bealudt és nem álmodott többet. De azt mondta nagyon élethű volt mert tudta hogy hogyan fekszik, érezte hogy hideg van,azt hogy kemény az ágy (mindig panaszkodott miatta) és emlékszik arra is hogy összeszorította a szemét hogy véletlen ne nyissa ki. Arra ahogyan beszéltem és arra is hogy honnan. Nagyon meglepődtem mert én nem emlékszek még hasonlóra se, átaludtam az éjszakát, sőt én is álmodtam de közel se ilyet. Nem sokra rá kigyulladt az égőm. Pontosabban érzem hogy füst szag van. Felnéztem és látom hogy füstöl a lámpám. gyorsan lekapcsoltam a villanyt és szóltam apukámnak. Ő megnézte. 2 égő volt totál K.O., az egyik teljesen megfekedett, azzal nem tudom mi történt a másik meg ami füstölt. Apa szerint pár per és felrobbant volna. Nem tudom hogy kapcsolódhat-e hozzá, de azért leírtam. Rá pár napra pedig feküdtem nagyban, próbáltam elaludni. Franciaágyam van, és mindig a szélén alszok, vagy addig forgolódok míg oda nem kerülök. Félálomban voltam, mikor éreztem hogy valami kezd lehúzni. megdermedtem. Nem mertem kinyitni a szemem. Lassan de biztosan húzott lefele az ágyról, és nem csak amiatt volt mert "biztosan csak legurultam", nem. éreztem ahogyan húz le. Egyszer csak megelégeltem és felültem, jobban szólva felpattantam. Semmi nem volt ott. A kislámpám mindig fel van kapcsolva mert félek a sötétben, így többé-kevésbé mindent láttam. És sehol senki. Nagyon megijedtem. Ezt elmeséltem annak a barátomnak akit már nem egyszer említettem, ő hitt nekem. A következő hétvégén nálunk aludt. Xboxoztunk éppen mikor megláttuk hogy a szekrényemre akasztott álomfogóm egyik tollja mozogni kezdett. Lassan, majd gyorsabban, majd megint lassabban aztán az egész jobbra-balra. Ajtó, ablak be volt zárva, nem volt huzat. letakartuk az Xboxot, hogy lehet hogy az fújja bár elég lehetetlennek tűnt. És persze akkor se hagyta abba. Majd egyszercsak magától megállt. Majd rá 15 percre újra elkezdte, ekkor fogtam és alányújtottam a karom hogy honnan jöhet a levegő. Semmit nem éreztem viszont az álomfogó elkezdett megint gyorsan mozogni. Nem volt egy Hawaii idő a szobában, de nem hinném hogy a testem melege ennyire "megtornáztatta" volna. A barátom is megpróbálta és neki is rángatózott majd elvettük a kezünket és utána is még pár percig. fokozatosan lassult. Az nap még egyszer-kétszer rántott magán egyet de utána,és az éjszaka folyamán semmi nem történt. Eltelt kb 4-5 nap. Éjszaka volt ugyanúgy. Feküdtem nagyban, próbáltam aludni. Amikor meghallottam. A parketta recsegett, mintha járkálnának rajta. Pont úgy ahogy a barátom is mesélte. Közeledett, megkerülte az ágyam. És ott volt mellettem. Éreztem. Rettegtem, a sírás határán voltam de nem mertem megmozdulni vagy kinyitni a szemem. És akkor meghallottam azt is, amit elsőnek nem tudtam mire vélni. Lélegzést. Ez a valami lélegzett, mintha lélegeztetőgépen lenne vagy én nem tudom, de hallottam ahogy felettem levegőt vesz. Nem emlékszem pontosan mi történt utána, az érzés maradt meg, az ahogyan úgy féltem mint ahogy eddig sosem. Egy idő után abbamaradt. Minden bátorságomat összeszedve szaladtam át szüleimhez. Elmeséltem, és végül anyukám átjött és velem aludt, bár aludni nem nagyon aludtam aznap és azóta se merek. 10 előtt mindig beveszek altatókat, már ott tartok hogy eltudjak aludni. Valamelyik nap beszéltem Barátnőmmel. Mondtam neki videochaten a dolgokat, és mikor mondtam neki "maguktól mozognak a tárgyak", azt mondta ne mondjam tovább. Küldött egy videot, amit nemrég csinált. A függöny mozgott, pont úgy ahogy az álomfogóm. Ablak, ajtó ugyanúgy zárva, a radiátor a szoba másik végén és a függöny csak egy része csinálta, majd hirtelen az egész. Azt mondta nem tudta hova tenni és pont megakarta mutatni amikor meséltem. Olyan is megesett hogy mikor lehúztam a redőnyt egy pillanatra mintha egy alakot láttam volna magam mögött, de ezt lehet csak beképzeltem. Aztán pont tegnap volt, hogy mentünk anyával. Elment előttünk egy vonat, sorompó fel, de a lámpa piros volt. mondtam anyának hogy menjünk, a másik oldalról is átjöttek már. De nem mozdult, azt mondta nem akarja, rossz érzése van, várjunk még. Már dudáltak mögöttünk, mondtam neki hogy menjen. Épphogy sikerült rászánnia magát mikor elszálguldott előttünk a vonat. A sorompó fent meg minden. Döbbenten néztem utána, 2 mp-en múlott az életünk. Anyukám teljesen lefagyott. Nem tudom hogy ennek köze lehet-e hozzá de túl sok dolog történt mostanában. Pl ezenkívül volt olyan hogy épp jöttünk be. rá 2 percre valami leesett a tetőről. Pont a teraszbejárat előtt. És ezek csak a mostaniak. A szüleim meg a tesóm meséltek rosszabbakat is. Mint például 3 éves koromban a nyakam köré tekertem a köntös öv részét, és húztam a felfele mintha meg akarnám fojtani magam. Mintha felakarnám akasztani magam. Egyáltalán nem fordult meg a fejembe ilyesmi sose, nagyon meglepődtem. Vagy van még egy arra már én is emlékszem. Kicsiként sokszor egy nagyobb laborba fürödtem hogy véletlenül se fulladjak meg. Később pedig egyedül fürödtem de akkor is a laborban meg általában anya vagy testvérem figyelt rám. egyik ilyennél volt hogy kiestem a laborból az meg rámfordult és akárhogy erőlködtem nem tudtam leszedni magamról. És lentről láttam egy kéz árnyékát ahogy nyomja le, emlékszem is mert azt hittem nővérem az és kiabáltam is hogy "Petra engedd el!". Erre jött be anyukám és leszedték rólam.

Kisebbként mindenki érzékeny ezekre persze, volt olyan hogy kicsiként nem engedtem hogy megfogják kizárólag a jobb kezem mert azt "papa fogja". Sose ismertem az apa felőli nagyszüleimet, de tudtam magamtól hogy néznek ki.

De nem hinném hogy a nagyszüleim csináltak volna velem ilyeneket.

Gondoltam arra is-ez persze csak egy tipp-hogy a meg nem született ikertestvérem lehet. Mert amikor születtem úgy volt hogy ikrek leszünk de a testvéremnek baj volt a szívével és csak én maradtam meg. Ez magyarázhatná meg azokat, hogy sokszor fáj a szívem de voltunk vizsgálaton és semmi baja nincs. Meséltem a barátomnak, ő meg mesélt nekem egy horror filmről ami elvileg nem túl jó de kb ugyanez a lényege. Nem ismerem, majd megnézzük együtt. De szerintetek ilyen lehet? hogy átakarja venni az életem vagy mi. Sajnos a címére nem emlékszem de majd utánanézek. Vagy ha ez hülyeség akkor, valakinek valami tippje hogy mi lehet ez? mit akar tőlem? hogyan tudnám megállítani?

Egy db betű sem kitalált, ha nem hiszed el, kérlek ne rágalmazz csak lapozz tovább mert nem segítség. Tudom, hogy lehetetlenül hangzik.

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2017. jan. 29. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
"Szerintetek mi lehet ez, hogyan szabadulhatnék meg tőle?" Szerintem ez egy horrorfilm szinopszis, és úgy vélem csak akkor tudsz megszabadulni tőle, ha eladod valakinek a szerzői jogot... más kérdés, hogy kell-e valakinek?
2017. jan. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
53%

Az egypeteju ikertestverek sokszor ereznek megmagyarazhatatlan fajdalmat, es kiderul, hogy egyikuk megserult azon a helyen. Ha neked faj a szived, ez johet onnan is, hogy mikor az anyamehben votlatok, akkor erzekeltetek egymast a receptorokon keresztul (koldokzsnor-anya), es te ezt az informaciot megkaptad, es azota evel az indirekt fajdalommal elsz idegrendszeri, DNS, serulesen keresztul, amig fizikailag nicnsen bajod.

Szellemek nem leteznek, de talalod azokat ki, hietetlenul hangzik, de en is atestem ilyen felemen fiatalkoromban, sot en meg a szobaban lattam is, folyotonsan almodtam is ilyesmirol, az agyunk sok mindenre kepes, es ezt mind a felelem valtsa ki! En onmagam gyoztem le ezt a felelmet, meg sokszor a hideg futkos a hatamon, ha ilyesmit olvasok, vagy arra gondolok, hogy ez amit olvasok most, mar regen egyszer elolvastam, es most megismetlodik, de tudom, hogy nem igaz, csak a felelem kezd urra lenni rajtam, amit lekell az elmemben gyozzek! A testvered nem akarja atvenni a tested/elmed, nincs a szobadban senki!

En ha bemegyek egy fiatal gyerekekkel teli taborba, akik jol alszanak, es felkoltom oket, elmeselek egy ilyen esemenyt, amit most te, akkor 90% a gyerekeknek depresszios lesz es felnott koraban is meg teli lesz ketelyekkel... ez a manipulalas, te is manipulaltad a baratodat, es o, mert fiatal, ezt elis hitte, es ettol remalmai voltak.


Nezd meg, modn meg a bratodnak, hogy nincs itt semmi, csak hulyitetted, ne beszelj neki tobbet soha errol, ha kerdez, csak mond, hogy hulyitetted, es ha megint nallad alszik, akkor sokkal nyugodtabban fog aludni, es ha este is megkerdezd, mond, aludj nyugodtan, csak kamu volt, es tobbet a baratodnak nem meg lesznek ilyen tapasztalatai.

2017. jan. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

"Ez a valami lélegzett, mintha lélegeztetőgépen lenne vagy én nem tudom, de hallottam ahogy felettem levegőt vesz. "


Luke! Én vagyok az apád! :D


Viccen kívül: nagy hablaty az egész, nagy műsor kis semmiért :)

Az meg, hogy a barátod FÉLÁLOMBAN mit álmdott, megint csak nem releváns, kár is volt rá ennyi bötűt pazarolni :D Kb., olyan, mintha meg se történt volna. Ami félálomban történik, az NEM VALÓDI ÉRZÉS, NEM MAGA A VALÓSÁG!

Úgyhogy ezt kár volt ennyi mondatban leírni, mert ez egy semmi.


A többi is annyira elhanyagolható, hogy úgy érzem csak te tulajdonítasz neki jelentőséget, és mint fiatal kis 14 éveske, jól megszopiztattad és sikerült beparáztatnod a barátodat! :D


Engem az tudod sokkal jobban érdekelne, hogy hogy lehetséges az, hogy te csöpp 14 éves korod ellenére a barátoddal henteregesz egy ágyban, és ezt a szüleid engedik!

2017. jan. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat, de ezt nem tudtam figyelmen kívül hagyni :)


Cirka 3x írtad csak le, először azt hittem, hogy véletlenül és elírtad, de nem, te 3x tudatosan írtad le, hogy laBÓRban fürödtél :D


Oké :) Neked elhisszük :)

2017. jan. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

14 évesnek mondod magad.

Helyesírásoddal nem foglalkozom, olyan, amilyen.

Fogalmazni, tagoltan írni viszont már meg kellett volna tanulnod.

Fogalomzavarod is van: ha ikerterhesség esetén az egyik embrió elhel, a másiknak születése után NINCS IKERTESTVÉRE!

Javaslom:

kevesebb horror, több tanulás!

2017. jan. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
ez valami demon vagy az is lehet hogy tenyleg a tesod, nem csak te jartal ám igy nezd meg a szellemjárás cimu sorozatot, sok resze van embereket mutatnak benne akik hasonloan jartak mint te.
2017. jan. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Hú, jajj, szellemjárás film, ez aztán az infó!


"Nem csak te jártál így"


Ezen szétröhögtem magamat, bocsánat! :DDDD

2017. jan. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az nem film hanem egy sorozat igaz torteneteket mutatnak be sok reszen keresztul.
2017. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem írjál ebből egy regényt !
2017. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem vagy egyedül ,én is ugyanígy vagyok főleg az "ágyról lehúzással"
2017. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!