Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy gyerekkori haverom aki...

Egy gyerekkori haverom aki régen sokszor segitett, aki drogos. Füvezik, de hogy szabadulhatnék meg töle?

Figyelt kérdés
Egy gyerekkori haverom aki régen sokszor segitett, aki drogos. Füvezik,200 keres és anyagi gondokkal küzd, munkahelyén akadnak felesleges dolgok, és meglep vele, bár nincs egyikre sem szükségem, és kellemetlenül érzem magam, és többször bebizonyitotta hogy érdekböl barátom, én kedvelem, probáltam pozitiv youtube önbecülést szerzö videokkal feldobni, jaj nincs csajom stb, de nem mondhatom ki mert függö vagy! És kihasználtnak érzem magam. Tudja hol lakom, és fel fel keres, és gyerek kor miatt nemtudom nem beengedni, bellül jó mindenkinek segit, de kihasznál negem. De hogy szabadulhatnék meg töle?

2016. dec. 10. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A forgalmazási képességeid alapján szerintem te vagy az aki gondokkal küzd, valóban csak segíteni akar rajtad. Az anyagi helyzetéhez semmi közöd. A fű pedig csak mellékes elemnek tűnik a témában.
2016. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

A gyerekkori haverod, de youtube videokkal akarsz rajta segiteni???!!!


BESZÉLGETÉSRE VAN SZÜKSÉGE

2016. dec. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen , ő a gondom , van nekem is különben mint mindenki másnak , de mikor kértem füvet lakásba ne , és az öcsévbel itt füveztek , tiszteletlen volt , akkor lenéz , ergó nem is a barátom részéröl , csak részemről.
2016. dec. 11. 00:13
 4/8 A kérdező kommentje:

mindig irok rá , dumálnunk, de akkor jön mikor baja van.

energiavámpir

2016. dec. 11. 00:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nőj fel, akkor talán meg tudod fogalmazni, mi a problémád.
2016. dec. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"munkahelyén akadnak felesleges dolgok, és meglep vele"

Legalább gondol rád, megha nincs is szükséged azokra a dolgokra.

Felhívnam a figyelmedet, hogy a füvet nem szoktak lőni, szóval még ne temesd az embert....


Hogy szabadulhatsz meg tőle?

Hajtsd el.

Vagy szard le.

Idővel elunja

2016. dec. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen drogon van?

Mond neki, csak füvezzen.

2016. dec. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogy fűn kivül mit csinál mikor hazautazik , nemtudom , de már nem tisztel , van elég gondom , ma megmondom , probáltam segiteni , mert próbáltam , de ugy érzem sajnltatja magát , mikor csak kikellene lépnie a sötétségböl , és ne ugy lássam mintha északa heggesztett volna , a szemein látva.
2016. dec. 11. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!